• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LU_TIEN: geniální
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    LU_TIEN: Skvělý!!!
    ADAM
    ADAM --- ---
    LU_TIEN: to je neskutečný, až se nechce věřit...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    LU_TIEN: Harrison Ford a Jiří Štěpnička, to je ultimátní :)
    LU_TIEN
    LU_TIEN --- ---
    Petr Kozlík Jr. :
    Projekt na který jsem asi nejvíce pyšný. Oslovili jsme 6 českých dabingových a hereckých hvězd a s fenomenálním teamem Bára Komersová, Linda Chudomelová, Pavel Kortan, Jan Malinda, Martin Moravec a Marčela Křížová jsme je bez jakýchkoli počítačových zásahů a úprav nastylizovali s jejich holywoodskými hereckými protějšky. Práce to byla vskutku náročná a mravenčí, ale výsledek myslím stojí víc než za to.











    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    MARASAN: Zeptam se :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    EZOUN: pravej malicek ma nebo nema?
    EZOUN
    EZOUN --- ---


    TOFI
    TOFI --- ---
    Chtěla jsem žít a ne funět do schodů, říká Kamu, která zhubla 33 kg - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/onadnes/lide/kamila-rundusova-kamu-hubnuti-dieta.A180322_141132_spolecnost_job







    SITH
    SITH --- ---


    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: pred lepsi no ://
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BLULAJTA: To ste za ty dva dny zvládli ten bazén teda pěkně dokurvit.
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Troška dvoudenní práce...





    SITH
    SITH --- ---
    NAVRY: imho něco z toho teče, ale nepil bych to :)
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    SITH: Je to funkční? jakože, dá se z toho napít? musím si udělat vlastivědný výlet po okolí :)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    Zlata Adamovská a Petr Štěpánek v roce 1981 (pohádka O stříbrném a zlatém vajíčku) a v roce 2018 (Prague Food Festival) - rozdíl 37 let:



    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    SITH: za mě teda rozhodně lepší před, ten návrh ve mně evokuje hajzly v metru, nepůsobí to na mě nikterak, snad stroze a odtažitě, ani by mne nenapadlo se z toho/čeho? napít...
    SITH
    SITH --- ---
    před, nyní, v budoucnu (vítězný návrh)

    Podle kroniky Václava Hájka z Libočan se to stalo takto: služebník knížete Nezamysla jménem Holot putoval lesy v srdci Čech, když tu pod jedním vrchem objevil pramen slané vody. Po návratu do sídla panovníka, na Vyšehrad, navrhl, že by se z této vody mohla získávat sůl, a kníže Nezamysl ho tímto úkolem pověřil. Tak se vysvětluje, jak přišlo ke svému jménu město Slaný, které se rozkládá pod Slánskou horou na Červeném potoce





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam