• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GORGLIN: V době Photoshopu se nemuseli potkat vůbec nikdy.
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    JANDOS:
    kdy se tahle partička potkala?
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    ELIS: Se musím přiznat, že jsem stejně nikdy nepobrala, co by na těch dvou divně okudlaných mamlasech mělo být tak sexy.

    Tady ještě ten druhý.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    S_O_U_L_MAN: Mám to rád jednoduché... Navíc, tenhle šedivák po setmění ještě chvíli svítí fluorescenční zelenou :))
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    SALVATOR: Pokud tím tankem nemyslíš Pandur, v tom případě má fabie navrch...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MONOTYPEK: pěkný ráfky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MONOTYPEK:
    TEKKANNE: Pro mě to spadá do stejný kategorie jako retro kočárky na pérách bez natáčecích předních koleček. Možná nostalgie, která ale rozhodně nevyváží to nepohodlí a voser. Před a po ale každopádně pěkný, takže už mlčím.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    MONOTYPEK: za mě pecka, nostalgii chápu, já bych třeba moc ráda učila svý dítě jezdit na tomhle odlschool skvostu :-)

    btw. proč je to zakázaný? co je na tom špatně, že to nesplňuje dnešní nároky na bezpečnost?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JAKE_UP: Mírně (ne)související poznámka:

    Já byl vždycky velkej fanda klasickejch koloběžek z 80. let, který se v jedný zásadní věci od těch současnejch lišily - měly sedátko. Nechápu, proč dneska někdo nevyrábí řadu koloběžek se sedátkem.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    JAKE_UP: Doba je jinde, technologie i pravidla také. Furtošlap je pro děti zakázaný pochopitelně (i když si nepamatuji, že by někdy někdo měl vážný úraz, jiný než jako děti při pádech z kola obvykle máme). Ano, je to pro mnoho nostalgie, protože ho taky měli. Vlastně je to strašně špatný, i když jednoduchý a blbuvzdorný řešení. Design... zda-li líbí nebo ne je už na každém :)

    Pokud by to někoho zajímalo, tak pošta. Nezlobím se za mínusy. Dělá mi to radost se v tom hrabat a sem tam "zachránit" kus hnijící ve sklepě.

    Dám ještě jedno Před a Po :) Tak se nemračte :) Trpím u toho jen já, když se vztekám nad ztrženým závitem :D


    DIVA
    DIVA --- ---
    JAKE_UP: snad jen ze na woomu uz vnoucata nezablbnou, i kdyby starnouci potomstvo odpocivalo hlavu az k zemdleni
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MONOTYPEK: o tom rec nebyla, o milostnych scenach ano :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MONOTYPEK: Určitě. Jen, že už to v různých auditkách a obměnách vidím poněkolikátý a je nad tím spousta ochání a achání, tak mě zajímalo, jestli to má nějaký benefity oproti třeba Woomu, kterej váží do šesti kilo.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Jsem myslel, že pobaví/zaujme to před a po, když se to rozdělá na jednotlivé díly.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SALVATOR: Takže to jsou taky dvě zcela odlišný věci, jo?
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    JAKE_UP: Nemá.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAKE_UP: Stejnou, jako tank proti Fabii.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MONOTYPEK: Má to, kromě nostalgie, nějakou přidanou hodnotu proti současným dětským kolům?
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    DRAGON: :D
    Mno, to jsou všechny "nahé" scény ve filmu. :) Mě ty scény nějak nespouštěly. V 96. jsem už docela dobře věděl co se kam a jak :D
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    SMOKY: 8kg
    Jako chudák jsem si jako dítě nepřišel :) Vše to projelo a přejelo ;) dalo se to zahodit a když se něco ohnulo, každý hodný strejda narovnat a jelo se dál :) Vyráběli to v Kobodružstvu Žebrák.

    V dobrém stavu je jich už málo dnes. Tenhle jsem koupil za 200 u Rakovníku. Fotka je od paní a dost mate. Hodně špatný domácí lak, plíseň a komplet šrouby na výměnu. Mám to jako formu odpočinku hlavy... k renovaci je potřeba hlavně lidské sádlo :) popř. předělám z furtošlapu na torpédo ;)

    Sorry za OT. Když tak pošta ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam