• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ATRON
    ATRON --- ---
    MADCAT: ježiš ty seš vomastek vymaštěnej
    SIBETH
    SIBETH --- ---

    MADCAT: Škoda:-(. Dovoluji si zaspamovat: pokud někde najdete nemocné zvíře, můžete volat centrální dispečink Národní sítě záchranných stanic tel.: 774 155 155. Tady na těch stránkách jsou kontakty na záchranné stanice https://www.zvirevnouzi.cz/. My jsme minulý týden v práci zachraňovali pochroumanou sojku (pro tu si přijeli, měla zlomenou nohu) a další týden drozda, který byl úplně vyčerpaný vedrem (po poradě jsme dali napít, odpočinout a pak se vzpamatoval a v pohodě odletěl). Oni dokáží moc dobře poradit i po telefonu a oproti lidské záchrance jsou mnohem příjemnější..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURAN: nesmysl, neni zamkova...
    BURAN
    BURAN --- ---
    Zabila ho ta dlazba, zjevne.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MADCAT: třeba jenom spinká?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MADCAT: Škoda malýho rehka. My dneska zachránili tři ze světlíku (letos druhá snůška, každý rok aspoň jedna).
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MADCAT: škoda. dost možná stačilo trochu vody. nebo záchranná stanice. jakmile zvíře neutíká, tak volat :(
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    První foto 18:54, druhý 21:00. Někdy se nezadaří...



    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LISTIKUS: normálně jsi mě dojal :)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    PALEONTOLOG: nemusím, stydím se a zkusím to již neopakovat
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LISTIKUS: vím, vybetonovat z prefabrikovaných dílců rovná se mmj. taky vydláždit. Nemusíš bejt chytrej za každou cenu
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    PALEONTOLOG: Víš jaký je rozdíl mezi materiálem a procesem? Až to zjistíš tak mi napiš do zprávy
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LISTIKUS: a z čeho si myslej, že se zámková dlažba vyrábí? Až to zjistěj, neodpovídaj a drzej hubu
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    DROOPI: prave proto byli tak velky :-D
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    JIMX: taky jsem na to myslel, v nekterych okamzicich oci ty prsa uplne prebijou
    JIMX
    JIMX --- ---
    copak prsa ... ale ty oči! furt tam jsou a jsou neskutečný!!! :-)
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    LUCIMO: jasne
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    BAMBERLOK: podle nicku pocitam, ze jsi nekde od nas, muzu ti napsat par dotazu?
    TABBY
    TABBY --- ---
    DROOPI: No ja nevim, onehda jsem mela v servisu svoje plnoleté auto (koupené v bazaru před třemi roky), a servisák vyslovil podezření, že filtr je měněný poprvé. Čímž nechci říct, že je tento přístup (výměna po dlouhé době) v pořádku, ale spíš že u lídí - kteří autům nehoví - není ojedinělý.
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    LUCIMO: 1 kg z kazdeho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam