• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    V3S: sry, je to repost, nechtel jsem se te dotknout :) dekuji, ze to uvadis na pravou miru.
    V3S
    V3S --- ---
    LOJZEE: 2017? to asi tezko ;) ... nasel jsem tu fotku jako ilustracni v clanku z 2012 a tipuju, ze je jeste starsi

    Life Around Us: Angelina Jolie Biography & Hot Pics
    http://lifeblog79.blogspot.com/2012/05/angelina-jolie.html
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Před přečtením nových zde: lalLala tudum :)
    Po přečtení nových zde: wtf lol
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Kdo se neptá, nic neví.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TRAUMA: k potvrzení o tom co si o něm myslím. Stačí to takto?
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    LISTIKUS: co je ti do toho proč ho to zajímá? k čemu ti ta informace bude? budeš zjišťovat kontakt na jeho psychoterapeuta nebo jen k zaškatulkování jeho osoby?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JANDOS: Za to procitnutí ale palec hore, nakonec je jedno, co ho to k tomu přivedlo.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MISSTY: prvni co te napadne, kdyz uvidis otazku od Dragona je to, proc ho to zajima?

    Otazky, same otazky:p
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    A: "Vyhrála Sparta, nebo Slavia?"
    B: "Proč to potřebuješ zjišťovat? K čemu ti ta informace bude? Pokud zjistíš, že vyhrála Sparta, půjdeš si koupit jejich šálu? Nebo je to čistě jen bulvární zájem pro zaškatulkování daného týmu?"

    no thx
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    DRAGON: no ale tak porad jsi neodpovedel na otazku!
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Me pripomina mojeho strejdu kterej mel celkem rad Helenku Vondrackovou. Potom co zjistil, ze ma umely kozy tak zacal rikat ze je to krava.
    Nechapu na co kdo potrebuje takovouhle informaci :)
    V3S
    V3S --- ---
    a pak ze streda neni malej patek :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LISTIKUS:hele, ty jedes v nejakym fetu nebo ses takhle mimo sam od sebe?
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    DRAGON: ok, českou gramatiku trochu ovládám a pokud je tam ? je mi jasné, že je to otázka a tu často pokládáme za účelem zájmu.
    Proto jsem položil i já otázku, k čemu ti ta informace vlastně bude. Pokud zjistíš že je takový bez plastik, tak ji požádáš o vzorek DNA pro další studium? Pokud je po plastikách, tak budeš zjišťovat kontakt na plastického chirurga? Anebo to je čistě jen bulvární zájem pro zaškatulkování dané osoby? či k jinému účelu ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LISTIKUS: protoze me zajima, jestli je takhle krasna sama od sebe nebo si dopomaha. Co na tom nechapes?
    V3S
    V3S --- ---
    LISTIKUS: to je takovy mistni kolorit :)
    V__M
    V__M --- ---
    Čím dál častěji se mi stává, že podle mých bídných fotografií vznikají nádherné malby.

    Nevim, jestli je to úplně Před a Po, ale ty nejlepší jsem shromáždil zde:
    Předloha | Viktor Mácha
    https://www.industrialnifotografie.cz/blog/predloha-126.html

    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    DRAGON: První co tě napadne při pohledu na Tinu je jestli jede v plastikách? Proč to lidi vubec potřebujou zjišťovat?
    MONROE
    MONROE --- ---
    -42kg za necelych 10m.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam