• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Vozovna Hloubětín, dnes ráno:


    Dnes dopoledne:
    SHADY
    SHADY --- ---
    CDR: to bych potřeboval taky, ale takhle debilně postavenej noťas co mám jsem ještě neviděl a nechce se mi do toho.
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    Hercule Poirot / David Suchet
    slečna Lemonová / Pauline Moran
    kapitán Hastings / Hugh Fraser

    poirot
    GREW
    GREW --- ---
    CDR: To hlavne vypada, ze na a do toho ntb uz nekdo nablil :D
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    CDR: to by se mému ntb asi taky líbilo, taková dentální hygiena :)
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    CDR: nemůžu ti na chvíli půjčit svůj ntb?
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    GIINGGER: uvazovala jsem podobně, ale podle instagramu (jo, prokrastinuju) prsa i pusa hned v osmnácti. Spíš jsem si říkala, že to někdo musel zaplatit a jestli dají rodiče dceři 40 nebo 50 na kozy k osmnáctinám...
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    RADUZA: Pokud ji je fakt 21 tak si podle instagramu tu pusu nechala takhle silene napichat uz nekdy v 16...u takovejch si vzdycky rikam co delali rodice ze chudakovi holce nevstipili nejaky sebevedomi. I kdyz, pokud tohle nekdo necha udelat svoji pubertalni dceru, tak mozna mela doma za vzor neco podobnyho.
    CDR
    CDR --- ---
    35 stupňů rozdíl po vyčištění. Trochu fetiš, z takového rozdílu vždy cítím jisté uspokojení :3
    CDR
    CDR --- ---
    Někdy je mi z těch notebooků, co repasuji, skoro na blití
    Saponát, isopropylalkohol, utěrka z mikrovlákna ("švédská utěrka"), kartáček na zuby. Přepastování pastou s 30% stříbra, vyčištění žebra chladiče.








    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Srk!



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    S_O_U_L_MAN: Holky za padesát, všechny je mám rád Trochu si vydělat, potom dobře vdát..:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RADUZA: tyvoe 21..ja bych tipoval tak 30-35..smutny..
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    KOUDY: Je jí 21 let! Neděkujte, sami si za to můžete.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    bohajeho, dejte s tim už pokoj
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    SITH: Při pohledu na obrázek vpravo se mi normálně otevřela kudla v kapse....
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    GRANTORINO: jojo, nevsedni. pokud myslis ze je to vsedni tak sorry, u nas tohle nemame.)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    J4C0B1M: Buď je vědma nebo podle fotek... Hustý, co?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FILIPSZ: selka jo? :D tyjo, a nevsedni zazitky slibujou umely kozy a napichanej botox do rtu? zajimave :))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MISSDNB: pokud jí je na první fotce třeba 15, nemusí to být porucha příjmu potravy, navíc ten úzký pas a boky má doteď. přes umělý řasy a nafouklou pusu bohužel už není vidět původní obličej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam