• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    PREDSEDA: světla jsou nový nebo vyleštěný?

    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    PREDSEDA: Paradni, cim vsim?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---

    Ještě něco udělat s tou SPZ.
    MALATI
    MALATI --- ---
    VON_GILOTINE: Tady je k tomu zatraceně dobrá sbírka internetových realcí...

    https://www.boredpanda.com/trump-sharpiegate-fake-hurricane-map-memes
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prezident co na mapy hledi a rozumi proc mu je ukazuji
    vs
    prezident co kresli do map vlasntim fixem a zapira, ze to nebyl on

    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    To vztyčování vlajky na Suribači, nejvyšší hoře Iwodžimy má taky zajímavé před a po. Stejně jako u dobývání Říšského sněmu není ta fotografie ze vztyčení první vlajky:
    Na vrchol hory nejdříve dorazilo průzkumné družstvo brzo ráno, to jen zjistilo, že na povrchu nejsou žádní japonci, pak se stáhlo a pak nahoru dorazila v deset hodin dopoledne jiná jednotka, která přivázala na starou vodovodní trubku malou vlajku a postavila ji. Velitel jednotky měl náhodou u sebe fotoaparát a tak vyfotil tuhle fotku, načež se museli bránit japonskému protiútoku, seržantovi se přitom fotoaparát rozbil, ale negativ naštěstí zůstal neosvícený.


    Vlajka se velícímu admirálovi zdála malá a z dálky málo viditelná, a tak nařídil ji vyměnit za námořní vlajku z doprovodný lodi. Tu pak vynesli nahoru až odpoledne, ve skupině byl i kameraman a fotograf, který za tuhle fotku dostal Pulitzerovu cenu. Z šesti vojáků, kteří zvedali tuto vlajku, nakonec přežili bitvu jenom tři.
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    FITH: :)



    FITH
    FITH --- ---
    SITH: Nejlepsi je vztycovani vlajky :o)
    SITH
    SITH --- ---


    PUPEK
    PUPEK --- ---
    PREDSEDA: nepoznáš buddhu z profilu?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    PUPEK: Sry, ale nemůžu si pomoct - ta profilová ikonka k tomu nepatří, že ne? :)
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    LEONKO: pár týdnů jsem musel ležet v nafukovacím kruhu, kostrč byla do krve. Trochu mě mrzí, že jsem se nevyfotil v době, kdy jsem měl vypnutý ledviny a žádnej příjem bílkovin a všechna voda šla do nohou, při týhle vychrtlosti jsem měl v každý noze 9 litrů. To byly bambule, že jsem nemohl ani hýbat prstama, jak byla kůže napnutá a bolelo to. Mozek v tý době fungoval v jiným režimu a na dokumentaci jsem ani nepomyslel
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LEONKO: Když ztratíš i svalovinu, tak jo. Takhle vypadá leckterá hubená modelka, která si udržuje figuru nejezením místo cvičení.
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    2014 - 62kg (181cm) - lymfatickej nádor - řekněte rodině, ať se s váma přijde rozloučit
    2019 - 84,5kg - začátkem roku se vrátila taková ta životní jiskra a pak začalo tělo samovolně přibírat
    SITH
    SITH --- ---
    PŘED/PO, mezitím dole :)


    AKTUALIZOVÁNO
    Vážení čtenáři, omlouváme se za špatnou citaci, kterou jsme použili v textu o Smartwings. Opravenou verzi textu najdete na našem webu. Děkujeme za pochopení a velmi se omlouváme.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    HEINZZ: pardon, ale me vic prijde divny to kulaty okno...
    DASHA
    DASHA --- ---
    JANDOS: ja nejdriv myslela, ze to druhy je vyfotosopovanej Babis
    BETA_BOB
    BETA_BOB --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HEINZZ: OK, dik, tak nejak to na me pusobilo. V tom pripade bych ale asi to ehm.. reseni jeste nezvyraznoval tou cervenou (a to kulaty okno zkusil umistit tak aby to pusobilo harmonicky, ale ok, uz mlcim)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam