• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    JANDOS: je to Cameron? oboji?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Bohušovo dědictví před a po.







    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALVATOR: byla pro me sokujici informace "pravnicka"
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    U Zlaté rukavice / Der goldene Handschuh (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/657386-u-zlate-rukavice/prehled/

    PFAUST
    PFAUST --- ---
    Janet Jackson, 1993 verus 2019. Stále krásná ženská. Teď jen nevim, jaká z fotek patří ke správnému roku.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    "Baví mě, jak se na někoho, kdo si svépomocí opravuje/staví dům, vždycky sesype hromada odborníků na kdeco," pravila odbornice na kdeco, zatímco se po hlavě vrhala do osobních útoků na kdekoho.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    CHA1NDLER: pro blondynku kazdej svudnik, byl bych v klidu..
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    JAKE_UP:
    Spatne priteli, spatne..
    To, ze jsi velky svudnik, ti ma rict ta buchta a ty na to mas odvetit "nevim o tom".

    Takhle nelze nez konstatovat, ze dama, ktera musi rict, ze je dama, neni dama ;)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: Lucku jsi nepřesvědčil.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    IKARIE: Chvíli jsem si myslela, že je to jeden dům, na který jsem dělala ondá dokumentaci. :) Gratuluju k zachování staré brány!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    POLARKA: bohužel ne, toto je diskuse "můj hrad"
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    jsem tu správně v diskuzi "můj dům"?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Nicméně jestli to měla být narážka na mě, tak už kvůli tvým klientům doufám, že jsi lepší právnička než pozorovatel životů jiných. Jsem totiž vynikající svůdník!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BALAENA: Ale, to zas ne :-) Mě akorát mzrzí na našem sdomě, že jsem hned v počátku nebyla více v rozletu a některé vize, které jsem měla, jsem důsledně neprosadila. Ale i tak je výsledek pro mě dobrý :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: Ale no jasně :-D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Nikde neříkám, že jsem se v tom poznal.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: Vynáším je minimálně příčetněji nežli ty. Tvoje reakce a to, že ses v tom poznal, je tak nějak... o něčem vypovídající. Ale klidně se nad tím bav, v tom ti nikdo nebrání.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Mě zase baví, jak o lidech, které znáš jen jako ID, dokážeš vynášet takový sofistikovaný soudy.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BLONDYNKA: já slyšela, že čtvrtý :D
    první zbourat, druhý darovat nepříteli, třetí prodat a ve čtvrtém se dá konečně bydlet
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SULTHAN: Jo a to, že teprve třetí barák je ten, co v něm vychytáš všechny potíže, to 100% platí :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam