• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    RUDRA77: ten Bolo Yeung vypada nejak sesle - ale je fakt, ze je mu pres sedmdesat
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    PALEONTOLOG: u nás na Praze 13 zjevně stromy někdo sází i nadivoko. Kromě toho, že jsou neperspektivní (moc blízko u sebe, moc malý) je ještě chytře napíchali na poslední svahy, kde se ještě dalo sáňkovat.
    RUDRA77
    RUDRA77 --- ---
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    VYHULENY_UFO: hele ty retarde. Co to meleš vořechu. Na tom tvém náhledu co jsi tak krásně zpracoval. Jsem já a Cooler. To my vysvětli retarde. Kdo z nás dvou tě mají v ignore? Retarde.... Jedinej bizzare jseš tady maximálně tak ty....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Mluvím o praze
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Kolem 50% Novosadby stromů má špatnej zdravotní stav, dalších 22% je bez perspektivy. Myslím, že se kvota bude plnit snadno.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    "Tam, kam se koukám já, žádný důkazy podporující tvý tvrzení nejsou. Je jedno, že jsou všude okolo." Mhm, okay.
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    VYHULENY_UFO: jo aha, tak to promiň, omlouvám se. Zapomněl jsem, že se všechno musí dávat na nyx, jinak se to nestalo.
    Ty jseš vážně kripl. Děsí mě, že někdo tak zoufale blbej má patrně volební právo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAKIHARA: kecas. sleduju mistni piratsky auditko a tam zadny fotky z piratskych sazeni stromu neprobehly.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAKIHARA: To jsem měl přesně rozepsaný, ale pak jsem ho radši šoupnul do DI :D Úplně jsem cejtil jak mi to dělá lobotomii
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    VYHULENY_UFO: 184 tisíc vysázenejch stromů za letošek. Kvůli faktům je potřeba, abys vytáhnul hlavu z prdele.
    Mně jsou obecně Piráti tak strašně jedno, ale ty tvý retardovaný žvásty se nedaj ani číst.
    COOLER
    COOLER --- ---
    VYHULENY_UFO: to, že nereaguju na tvoje nekonečný stupidní bláboly, ještě neznamená, že tě mam v ignoru. naopak vždy zatlačím nostalgickou slzu při vzpomínkách na to, jak jsem s tebou zkoušel vést racionální diskusi :D dnes, vím, že je to úplně zbytečný a tak si sem tam zapalečkuju lidem, kteří to ještě nevzdali :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAKE_UP: na tomhle nazoru je nejvetsi legrace pocet palecku. ocividne jede nyxi psychologie, kdy nekteri retardi, kteri me maji v ignoru a tudiz nevidi diskusi, sazi palecky jenom kdyz vidi nekde napsano ufo nebo vyhuleny_ufo... sem zvedavej, jak se to jeste rozjede... miluju bizarky na nyxech :D



    KAKIHARA: neverim, ze je schopnych se sejit vic nez dva pirati kvuli sazeni stromku. vzdyt se jeste nezacalo, akorat pirati zabiji cas blabolenim po nyxech a piratskych auditkach. kvuli sazeni je potreba zvednout prdele od pocitacu a stahovani warezu.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    VYHULENY_UFO: ty blbečku, ty si myslíš, že to budou sázet dva piráti? a navíc za osm let. blábole.
    EULE
    EULE --- ---
    Muzete dneska zabehnout do Tresnovky v Hrdlorezich a s primatorem zasadit taky nejaky strom :)).
    #zastromujprahu
    www.zastromujprahu.cz
    Zastromuj Prahu on Instagram: “Tak jsme sázeli ve Stromovce! #zastromujprahu #stromovka #stromy #strom #priroda”
    https://www.instagram.com/p/B5XnnyCHD6K/?igshid=wmkguaeobfzn
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    VYHULENY_UFO: nejsou? řekni ahoj mému DI, tvé příspěvky jsou napříč diskuzemi stejně absolutně nepřínosné

    1) lžeš, že jsem prvovolič
    2) není to moje strana (resp. v posledních dvou možnostech je volit)
    3) lžeš, že něco slibovali, když jsem ti jasně poslal, že si na to řekli 8 let

    jsi na tom fakt špatně a mám dojem, že se to horší
    AMANT
    AMANT --- ---
    KAKIHARA: ty akce Zastromuj Prahu jsou snad kazdej tejden
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam