• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKKILLER: ale jo, to patri, ale o tom ten muj post nebyl. Vsechno jde udelat vkusne a nebo hnusne. O tom to je. Na ty budejarne MNE OSOBNE prijdou ty reklamy jako pest na oko...
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    Ovsem ty mas ted na mysli spis ty Pyramidy Tyrell corp hadam?
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    DRAGON: ne, spis ted rikam, ze ten vizual s reklamama do BD proste asi patri.
    Muj argument tenkrat nebyl vuci architekture v BD a umisteni reklam ve scenach ve meste.
    Ale filmarska prace, jako ten zaber na prehravac Sony, kde zoomovali na logo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKKILLER: vsak ano, tobe prijde, ze tam ta Cola byla nevhodna? Nebo Atari, nevhodny? Vsechno tam krasne sedelo, porad si stojim za svym nazorem, vizual (i ty reklamni neony) jsou v BR svete naprosto skvely.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SPIKE411: to teda :) ulice plné neonů navrhoval Syd Mead, bohužel DBK vyzdobu navrhujou reklamní poplatky a taky to podle toho vypadá :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    DRAGON: Je to celkem paradoxní, vzhledem k tomu, že ulice v BR byly plné neonů a v pokračování i hologramů. :)
    ADIKEITE
    ADIKEITE --- ---
    DRAGON: Boží!
    KASTA
    KASTA --- ---
    DRAGON: tyjo, to vypada jak z Blade Runnera i s tema reklamama, takhle v noci nafoceny...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    DRAGON: Na Blade Runnera je na té fotce málo deště, stánků s nudlemi a replikantů. Nicméně večerní cesty z práce odteď nebudou nikdy stejné. :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    JON: Však už to stojí a funguje, můžete se jít přesvědčit.

    Třeba je to skoro o patro vyšší a na střeše jaksi skoro chybí proklamovaná zeleň, protože (jejdanánku!), bylo někam potřeba dát tu vzduchotechniku.
    JON
    JON --- ---
    GREW: todle je vizualizace, tam vypadaj skoro vsechny stavby dobre, ja bych si pockal na po.
    GREW
    GREW --- ---
    DRAGON: Celkem prijemne me prekvapilo OC Stromovka, jak architektonicky, kdy to docela povedene zapada do okolni zastavby, tak "cernobile" provedeni reklam.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    sem nedávno šel večer kolem DBK, vždycky mě ta budova fascinovala svým brutalismem, jen mně na ní vždycky serou ty reklamy, úplně to kazí ten úžasnej potenciál minimalistický dekorace... tak sem to narychlo umazal, vypadalo by to super! Jak nějakej barák z Bladerunnera :)



    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    SITH: Neznal jsem, ale RIP
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    IVUS_KA: jsem si nevšiml, už jsem to smáznul...
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    SITH: škoda, byl to sypaťák!
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    SITH: To mě dneska dost zarazilo - Auberjonoise mám spojeného s Odem a vůbec by mě nenapadlo, že je to ten herec, co hrál otce Mulcahyho v MASHi. A pak mi došlo, že to bylo ve filmu, ne v seriálu.
    SITH
    SITH --- ---
    René Murat Auberjonois (* 1. června 1940 - 8. prosince 2019)

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    PALEONTOLOG: jo, tak nějak zhruba tohle jsem čekal:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam