• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    GUMBA: vítej v 21. století:)
    Titus Push Latch - Push Opening System for Doors and Drawers
    https://www.youtube.com/watch?v=HlNht6yDzpM
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    PHI3K: Smarja jak se otviraji ty skrinky? To si tvoji zakaznici vymysleli fakt genialne :-)
    PHI3K
    PHI3K --- ---
    BURKHAR: Rozumím, každý má svůj vkus. Osobně mi vyhovuje minimalismus a moderna, zde jsem měl problém s použitými materiály, barvami a povrchy, takže za mě OK, spíše bych měl za sebe dilema přijmout rustikální, ornamentální, a nebo neohistorické záležitosti. Další věc je ta, že člověk potřebuje také platit složenky a vést zodpovědně firmu. Ale kvituji tvůj příspěvek, chceme se dostat do stadia, že vůbec nebudeme používat napodobeniny přírodních povrchů a například lamino používat jen v případě nouze a jen v unibarvách. Když ale dostaneš zakázku, která vyřeší na měsíc cashflow, tak je člověk ochoten přimhouřit oko z jeho estetických zásad.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    BURKHAR: Takže správne je len to, čo sa páči tebe? Chápem to správne? To by si si ako podnikateľ veľmi nezarobil. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PHI3K: Nikdy bych tohle jako zakázku nepřijal. Ale nesnižuji vaši řemeslnou práci.
    PHI3K
    PHI3K --- ---
    MART1NKA: Je to tak, snažili jsme se tam protlačit přírodní kámen, ale bohužel neprošlo to kvůli rozpočtu.
    PHI3K
    PHI3K --- ---
    BURKHAR: Máš na mysli design, nebo provedení? Pokud design, tak to je věc zákazníka, my jsme byli v tomto případě pouze truhláři a osobně bych si tyto superlesklá bezůchytková dvířka domů taky nedal, ale znáš to, kdo platí, ten má poslední slovo ;-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MART1NKA: Dyk je to ošklivý. Kuchyňka v korporátu. Aneb cítit se doma jako v práci.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    BURKHAR: Predpokladám, že tá nálepka fejkového mramoru bola na prianie zákazníka. Zvyšok mi príde cajk.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PHI3K: Hnus.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MACCINO: Slepej svarec... zajímavá kombinace
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    ANONKA: jak teda vypadá sladkost vosí hnízdo?
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Delal jsem darek pro slepeho kamarada,co ma navic "svarecsky" ruce,takze citlivost taky nic moc;) Tak uvidime,kdy to odpadne vsechno.

    DIVER
    DIVER --- ---
    ANONKA: má pravdu, předsedo. taky si to furt pletu.

    Vosí hnízdo (jedná se o nesprávný název této cukrovinky, správně je to včelí úl – znázorňuje slámovou košnici)[1] je druh nepečeného vánočního cukroví, které je tvořeno z těsta, náplně a piškotu, který slouží jako podstava.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    PREDSEDA: jj mas pravdu. opet ze me predstava dobryho jidla udelala uplnyho idiota... fnucik
    ANONKA
    ANONKA --- ---
    PREDSEDA:
    Nejsou to vosí hnízda, jsou to včelí úly, vosí hnízda vypadají jinak i v reálu i jako sladkost. Tyto včelí úly připomínají slaměné úly z dob úsvitu včelaření.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VERSONNENHEIT: někdo nemá rád umělý stromky bych řek:)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    DEVIL: úly mají včely, tohle jsou vosí hnízda ;-)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    AETHER: no vosi uly zboznuju. to bys do me mohla hazet lopatou
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    VERSONNENHEIT: čistě ze zvědavosti, mínusy mám za co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam