• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SA_KRA_: dekuji vsem, co mi napsali do posty, vazim si duvery, ale recept nemam :) Snad jen: moc to nehrotit. Dejte si rizek a drete jak kun, mejte disciplinu, nebojte se ani nekomfortu, ani bolesti, ani mozolu, delejte veci s radosti a se snesitelnyma lidma a ty kila s takhle nechutne spokojenym clovekem nevydrzi.
    Vse nejlepsi do Noveho i noveho roku vsem. A hecnete se :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SA_KRA_: hot hot hot, i see no pred a po.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SA_KRA_: hm, tak to jo. Hezky vysledek. Jinak by me zajimalo, co si delala za praci, ze tam bylo tolik stresu?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SA_KRA_: stresu z ceho?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    21 kilo stresu :)

    GECKO
    GECKO --- ---
    PREDSEDA: Není to pokaždý focený z jiný strany? Tvar tý díry mi připadá rozdílný...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    MONROE: 95 lepší, místo baráků tam byl les.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Neco od nas.
    1995/2019



    AETHER
    AETHER --- ---
    I s vysvetlenim.

    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MARASAN: “Praha je opětně obohacena o velkoměstský podnik prvého řádu. Krásně zařízený a vším komfortem vybavený nový biograf ROXY, Praha I., Dlouhá tř., bude míti jisté řady stálých návštěvníků," píše se v Českém světě v srpnu roku 1928. V nově otevřeném kině ROXY byla tělocvična, restaurace, bar, v horních patrech kavárna a v dolních kino.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BOYLER: jak se to jmenovalo pred ROXY?
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    ROXY

    GECKO
    GECKO --- ---
    ADAM: zkus demos ale urcite jde....
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SULTHAN: to nepopiram, i kdyz si myslim, ze u hromady lidi je to jen o nedostatku vule a neschopnosti prenest se pres vlastni neuspech
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    GANDHI: Stejně jako v jakémkoliv řemesle se cvičením a zkušenostmi můžeš dostat jen na určitou hranici, která je daná tvým talentem. Respektive člověk bez talentu bude potřebovat tisíc hodin cvičení, aby se dostal na úroveň, na kterou se člověk s talentem dostane po padesáti hodinách. A pak jsou lidé, kteří to nesvedou vůbec a nedokáží se naučit ani základy.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GRANTORINO: je to remeslo jako kazdy jiny - vsechno se da natrenovat:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ja jsem to sem dala, ze se mi libilo, ze je videt, jak se ty lidi posunuli technicky. Ja nemam tablet, takze nevim, jak se s tim pracuje. Estetickou stranku nehodnotim, muj salek caje to neni. Tak kritiku si klidne piste, ale slo spis o pred a po.
    V3S
    V3S --- ---
    vanocni nyxovi rozumbradove, tentokrat experti na oblast umeni :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam