• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: když jsem tohle postoval do klubu obrázky dávných krásek, tak jsem dostla mínus. nevím proč, takovej mohutnej trend to byl... dneska se špulí huba a bělí anál..
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GRANTORINO: proto jsem humanitarne volil rentgen, ale opomenul jsem ze je tu i vyhuleny_ufo :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DIVER: kdyz uz brutal, tak dej obrazek, jak ty nohy vypadaj... PO sundani botou...



    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ERRTU: tohle snad jen odkazem, fuj
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    CHRPA: ..ano, ten vybezek dole vlevo v oblouku chodidla je prst.
    JANNE
    JANNE --- ---
    MORIARTY: Jsou úžasní!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DIVER: ... ovšem tohle nevyrobíš cvičením.
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    DIVER: pošli fotku týhle čínský nohy, když je zutá, to je teprv haluz!
    DIVER
    DIVER --- ---
    nenormální klenba se ovšem prokazatelně vyrobit dá :)



    Svazování chodidel (čínsky: 缠足, pinyin: chánzú, doslova "svázaná chodidla") byl zvyk praktikovaný na mladých dívkách a ženách po dobu přibližně jeden tisíc let v Číně, začínající v 10. století a končící na počátku 20. století. Cílem bylo zastavit růst chodidel nohy jejich pevnou bandáží.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CORNELA: jsem to kdysi resila s fyzioterapeutkou, ktera sama na to poctive cvicila dva roky, nez se ji zlepsila klenba a rikala, ze to trva a jde to, ale musi se cvicit kazdy den, stridat boty avsecko mozny, psi kusy. Tak proto tomu neverim.
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    KAIAFOX: já psal o blbých botách, ne o vysokých podpatcích ;-)

    CERNAAMODRA: nejsem ortoped, takže o tom nechci "odborně" spekulovat a už vůbec nemůžu mluvit o tom, z čeho jsi to měla ty už ve třinácti. ale asi se shodneme, že většina lidí si za takto zničená chodidla může sama.

    ale to důležitý a pozitivní přece je, že to nemusí bejt definitivní defekt.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    BISCUIT13: Nekdo si ty nohy mozna zprzni blbejma botama, ja mela takovy palce uz ve 13 a nosila jsem v te dobe hlavne sportovni boty, v lete teda sandaly a dost jsem chodila i bosky. Prvni boty na nizkem podpatku jsem obula v tanecnich, druhe az v 26 letech.
    Na druhou stranu uz na zakladni skole mi predpovidali brzkou operaci. O dvacet let pozdeji vypadaji ty nohy plus minus stejne.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Ať žije miniaturizace, APOBAB první a druhý prototyp. Víc už jich nebude :)

    IMG-3208
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KAIAFOX: navíc je to podmíněné i geneticky.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BISCUIT13: Nohy deformují i klasické boty, nejen vysoké jehly, protože jsou prostě špičky uprostřed a ne podle tvaru chodidla.
    EULE
    EULE --- ---
    SPIKE411: bez cibulky?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADELHAIDA: da se to na fotku naaranzovat s trochou dobre vule :), na joze jsem zjistila, ze se tim da hybat a v nekterych pozicich to narovnat rucne XD, takze ty fotce neverim ani za mak.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MOIRAIN: no oni chodci jsou dost magoři i v rámci ostatních sportovců, chce to dost specifickou náturu vybrat si podobnej masochismus jako svojí celoživotní náplň.
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    jde prece o ostrihane nehty :-)
    nechapu vas zensky, co si takhle zprznite nohy jen kvuli blbejm a ke vsemu nepohodlnejm botam. skoro bych ani neveril, ze to je vratny do normalniho stavu. parada!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam