• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MELDA
    MELDA --- ---
    LEONKO:
    PANDA_JE_MRTVA:

    My Name Is Earl star Ethan Suplee, 43, stuns fans with muscly snaps after beating obesity and losing 200lbs
    https://www.the-sun.com/entertainment/239953/ethan-suplee-stuns-muscly-snaps/
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    PANDA_JE_MRTVA:
    LEONKO:
    SMETI:
    Manni: That's us outside a restaurant. And that's us outside a hotel.
    Bernard Black: Whoo! What a transformation!

    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    LEONKO: nemá plnovous, neni ve fitku, takže nemá napumpovaný bicáky a taky to může bejt ze začátku roku 19. furt tam je ale sakra změna.

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DAVETESS: nevim, koukal jsem na to v cizine 10let zpet. verzi s dabingem bych neriskoval
    TABBY
    TABBY --- ---
    MAGI: Tak tady to je pro velky uspech znovu, i s omackou:

    SMETI
    SMETI --- ---
    SMETI: btw napravo Jason Lee predstavitel Earla
    SMETI
    SMETI --- ---
    DRACONIK: je to i typek z Mallrats ? nikdy nevim
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    VON_GILOTINE: když se obloukem vyhneš CZ dabingu, spousta věcí najednou neni špatná...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    LEONKO: AhA tO jSeM nEtuŠil. děKuJu!
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Pamatujete Randyho z My Name is Earl?
    Dal se trochu do kupy
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DRAGON: Budem niečo podobné stavať ako chatu, tak som zvedavá, aké budú reakcie vesničanov.
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    MARIPOSA:
    ALOPEX_LAGOPUS:

    Díky za doplnění. Gebrian v tom pořadu říká, že se architekt zjevně inspiroval broumovským hřbitovním kostelem, což jsem nevěděla a za mě to na tu novou smuteční síň vrhá trochu jiné světlo.

    MELDA
    MELDA --- ---
    APPU: No ono toho dreva v te nove smutecni sini je prave uz az moc :-)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    APPU: presne, drevem kosti nespalis
    APPU
    APPU --- ---
    PATISLAV: jestli tam je i krematorium tak drevo neni nejlepsi napad :))
    NOP
    NOP --- ---
    Taky musí být radost jezdit s vozejkem na rakve po tý dlažbě okolo. Tam každýho nebožtíka naposledy pěkně protřesou.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MARIPOSA: Ja se mozna vyjadril nesrozumitelne, me se tahle formalne i materialove jednoducha architektura v podstate libi. Akorat teda pro tenhle ucel, takhle koncipovana, mi to prijde strasny. Predstava ze se do toho jdu rozloucit s nekym koho jsem mel rad je teda znacne depresivni, u smutecni sine bych cekal spis neco smirlivyho, s nejakym linkem na prirodu, pocasi, kolobeh zivota. Tohle je fakt jak rakev, brr.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PATISLAV: nebo počkat az to trochu ohnije a hodit tam pekne popkulturni logo:p
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MADCAT: přitom by IMHO stačilo, kdyby ta horní střešní část byla z jiného materiálu a jiné barvy, třeba kdyby byla ze dřeva.
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    BLOWUP: Nejake studio z Nachoda. Majitel broumovske textilky prispel na vystavbu a nadiktoval si architekta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam