• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    V__M
    V__M --- ---
    Kartotéka Ústřední evidence sociální pojišťovny na Smíchově
    1937/2013
    Víc fotek: https://www.industrialnifotografie.cz/blog/smichov-kde-se-cas-zastavil-137.html

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Neřešte tlustý lidi. Pokud to nemaj z nějakých zdravotních / psychických problémů, jsou to dost často jen lidi, který prostě maj nutkavou potřebu žrát pořád. No, tak sou tlustí, no a co? Mě se to nelíbí, když je to extrém, ale klasický prdelatý slovanky / sokolky jsou přece super! Nebo váš 140 kilogramový Franta s jeho bodrým humorem!

    Já zas vypadám, jak kdyby mě ve 44. osvobodili z Auschwitz. Ne, že bych měl zdravotní / psychické problémy, ale co sežeru, to vyseru a vysportuju.

    Náhodou respekt lidem, který to začne srát a dostanou se z toho do nějakýho přijatelnýho stavu (kdy tolik netrpí kostra, hercna, apod.).
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    LEONKO: Vždyť byla hodně hezká a sympatická i před tím, myslím v obličeji. Možná se mi líbí i víc, přijde mi že tak vypadá i zdravěji
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    LEONKO: Fakt máš v jednej vete “výzor nie je všetko” a “aj pod takou buchtou”? Nechápem niečo?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    VON_GILOTINE: Když hubneš zamlada, pomalu a zdravě, tak kůže obvykle nepovisne. Nebo aspoň ne tolik. Vyzkoušeno osobně, ale jen dvacet kilo teda.

    Nikdy neotevřený západní vestibul stanice metra Stodůlky:


    Nynější náměstí Junkových:
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VERSONNENHEIT: vsak se jedna taky o endemit, kterymu trvalo dost dlouho, nez si na pozary zvyknul.
    V3S
    V3S --- ---
    BROUKOID: jj, to jsem zapomnel dodat, ze to neni aktualni podoba .... bohuzel tuhle fotku jsem nemel a hledat ji na mapach me nanapadlo, diky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ERRTU: Přesně, ty tloustíčký lidičkové jsou vždycky spokojenější než nějaký neurotický vychrtlicí. Obalený nervy neasi.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    V3S: To si ta budoval nezasloužila.


    Aby před ní prakovaly takový plečky.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ERRTU: s plnym břichem je člověk dycky šťastnější
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NEI: nemuzu si pomoct ale na ty prvni fotce mi pripadaj takovy stastnejsi, na ty afer je to takovej 2x hide-your-pain harold.
    AMANT
    AMANT --- ---
    LEONKO: nech sa paci!
    V3S
    V3S --- ---
    horni pocernice (historicka fotka / google streetview)



    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nak se ji hezky vypnula ta kuze na to ze zhubla o 70kg. asi nahoda
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tady to dnes bude vostry.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    V brazilii maji obezni stejnou prednost v hromadne doprave jako treba tehotne zeny, stari lide ci postizeni...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BLONDYNKA: Ale jistě, to je zároveň pravda také.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ARGANNAH: Nemáš to nějak popletené? Chtěla jsi snad říct, že obezita je vysoká cena za cokoli a zbavit se jí stojí za mnoho nepohodlí a sebezapření, žejo? Nebo tobě třeba ne, ale přinejmenším kosti a klouby každého člověka samozřejmě zajásají, když si odloží těch malicherných dvacet a více kilo navíc, žejo. Protože je sice moc pěkné mít se rád, jaký jsem, blabla, ale být zdravý nemrzák s nezničenými klouby, nebelhající se o holi a zadýchávající se při vyjití dvou schodů je teda imho fakt lepší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam