• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MONROE: tuhle zkušenost nemám ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LUCCHA: hele to není ani stigma jako jistý diskomfort - oblečení na tlusťocha stojí o dost víc, navíc ty zdravotní problémy, které to nese, to jako nic moc... Já měl 100kg naposled v roce 2000, pak to pomalu lezlo nahoru, teď se snažím dostat zpátky a i když to zezačátku šlo celkem rychle, teď už se tomu nechce, potvoře :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DEMENCE: no však na tom taky pracuju, ale ještě by to tak 25-30kg chtělo :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LUCCHA: antipsychotika zavodnujou, que sorpreza
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Ty bláho. Z tloušťky se stalo větší stigma než z duševní nemoci. Když budu mluvit za sebe. Vůbec mi nevadí veřejně přiznat, že trpím paranoidní schizofrenií, ale dát někam aktuální fotku, nebo si jít zaplavat, to je pro mě hotové peklo. Díky antipsychotikum mám z 55kg rovných 88kg. Jo, někteří po lécích nepřiberou tolik, já k nim nepatřím. Jsem ráda, že žiju normálně a dokážu fungovat.
    Je zajímavé, že označení blázen nebo podobně, jsem od nikoho ještě neslyšela. To, že jsem tlustá, ale slýchám celkem často.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MONROE: Četl jsem jateční váha a ani jsem se nepozastavil.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    KID_MCHUTT: chtění je základ... druhej základ je že to nechci hned ale radši na furt... a třetí bych řekl to co se me při mojí současné práci nedaří žrát pravidelně a optimálně nežrat pičoviny... :D :D :D Rady jak od Dády Patrassový
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DEMENCE: tos za tu dobu, co jsem tě neviděl, shodil celkem výrazně, dobrý, já chci taky :D
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    MONROE: To chápu až příliš dobře a neměla to být urážka. Spíš definice.toho stavu, kdy uz nejsou vidět, ani pořádne tušit klouby končetin, spodek břicha visí u kolen atd, prostě ta silueta už není taková ta jaksi typická druhu, no.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ANNIKA: zkusim najit fotku kde jsem tlustej vedle nekoho dko je normalni clovek podle BMI....
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    SAYUZ: necele dva roky... uplne pohoda... Staci kdy si znicis rameno tak ze nemuzes bez bolesti ane zejit schody(jedno patro znamenalo slzy v ocich) a tim skoncis s šermem, ježděním na kole a koloběžce.. do toho skola a prace a chlast a blba laska chilli vic chlastu.... a je to... zpatky me to trvalo 4 roky...
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    DEMENCE: Mě vždycky zajímalo jak dlouho trvá, než se člověk vyžere do 160kg? :)
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    Hm, tak to mám asi fakt posunutý, že 60+ už si představuju jako takovou tu morbidne obézní hroudu nepříliš lidských tvaru. A tady je pár, co 60 kg zhubli, a jako jasně, byli předtím tlusti, ale že by až tak tragicky... To jsou věci.

    17 People Who Showed Their Photos Before and After Losing Weight Are More Inspirational Than Magazine Covers
    https://brightside.me/...after-losing-weight-are-more-inspirational-than-magazine-covers-410310/amp/
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    DEMENCE: 160kg je ta s ksandama... jo fakt se nerad fotim a nemam moc fotek...
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    MONROE:
    ID Demence: 100kg-160kg(kabatova)-90kg ted 110kg(plesova s kamoskou)... chtel bych tak 100 +/-3








    NOIK
    NOIK --- ---
    FORTY: už odcupital pro štafle aby byl pořádně slyšet?
    FORTY
    FORTY --- ---
    Já si počkám, až se vyjádří Navara.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    MONROE: Musela nabrat pořádně svalů, protože teda vypadá tak na těch 65kg (nebo je vysoká, a jen to zkresluje?)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ANNIKA: Nemusí, těch 125/65 bych viděla i reálný. Za poslední dvě těhotenství a poporodní období mám vyzkoušeno, že u mně rozdíl 15 kg je rozdíl pouhé jedné konfekční velikosti, ono se to nezdá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam