• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Podstatná je vnitřní krása, ach jéje.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    Ať už je žena pěkná namalovaná a nebo krásná přirozeně, pořád je to povrchní :)
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    BLONDYNKA: je krásně vidět, jak máme odlišné vnímání, za mě minimálně ještě 3, 4 a 6, ty se mi prostě bez líčení líbí víc
    jinak o povrchnosti chlapů, kteří mají plnou hubu keců o přirozené kráse a pak jsou do postele se šminkami diskutovat nehodlám, tam pravda bude, povrchnost se dá taky najít všude
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PABLITOS: prdlačku. Zrovna já si maluju akorát tak řasy a sem tam dám tužku okolo oka, ať už je to lepší nebo horší. Nebojuju za sebe. Ale jsem na světě už dost let a viděla a slyšela jsem dost chlapů a jejich nablblé až prolhané kecy o "miluju jen přirozenou krásu", načež obratem vlezli do postele s někým, kdo se prohýbal pod tíhou umělých řas a makeupu. A tak podobně.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ALLEERA: asi se díváme každá na něco jiného, já tam vidím jednu černošku, která má zřejmě dobrou pleť, a jednu bělošku. Zbytek jsou bez makeupu docela ošklivky až zrůdičky.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    NIKDAS: A nebo sauna :)
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    PABLITOS: První rande zásadně na bazéně :D
    LITTLEBOY007CZ
    LITTLEBOY007CZ --- ---
    Potřeboval jsem trochu uspořádat kumbál.

    RUDRA77
    RUDRA77 --- ---
    Platoon (1986 Film) Then and Now
    https://www.youtube.com/watch?v=3zIQWdy6g-g
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    BLONDYNKA: no jo, jenže na téhle sbírce, když to hodně přeženu, jsou poďobané s černýma kruhama pod očima sotva tři z patnácti
    v realitě, pokud má holka komplexy a opravdu špatnou pleť, jizvy nebo zmíněné kruhy, ať si make-up samozřejmě vezme, ta s ním líp vypadat bude, zvedne jí to sebevědomí a tím pádem i zájem okolobalících mužů

    já se bez trojobalu cítím lépe - čímž nechci říct, že má pleť je bez chyby a jsem dokonale krásná a proto make-up nepotřebuji, já se prostě malovat neumím, to je celé, takže budu bez šminek vždycky vypadat líp, než s nimi :-D
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    BLONDYNKA: To záleží kus od kusu. Třeba tobě to s makeupem sluší a bez něj už méně, u jiné to může být naopak a nebo úplně zbytečné. Některá to se šminkami umí a jiná ze sebe udělá klauna. Myslím, že je to umění a k ženám to odjakživa patří, ale za mně raději méně a nebo vůbec. Pořád je lepší vědět s kým jdeš na rande, než se probudit vedle někoho, koho si nepamatuješ...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Ty věčné hemzy okolo makeupu a jak je přirozenost lepší. Bohajeho. V realitě pak takováhle ženská bez makeupu nemá šanci, protože každý chlap má plnou hubu přirozenosti, ale na poďobanou holku s černými kruhy pod očima se ani nepodívá a bude balit právě tu kočku s kilem makeupu, a od holek jsou tahle hodnocení akorát tak jedovaté kapky.

    Dejte už s tím pokoj.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    CDR: je to montaz vice snimku jako u panoramy a to rameno se smaze. Teda pry :D
    CDR
    CDR --- ---
    CDR: celý den nad tím přemýšlím. Víte někdo, sakra, jak je to vyfocený? :D
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    ALLEERA: není to taky konkrétně u té, co jsi dala fotku tím, že to vlevo je foceno s takovým tím zkrášlovacím filtrem na předním foťáku mobilu a to vpravo ne? Protože takový zvětšení očí, to snad ani žádnej make-up nezvládne :-)
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    ASNEK: no mně právě taky, i já sama se bez trojobalu cítím mnohem lépe :-)
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    ALLEERA: mozno som divny ale vacsina z nich sa mi bez tej brizolitovej omietky na ksichte paci ovela viac...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam