• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CHANNAH: děvče
    Diakritika je prezitek a v datove dobe nema misto :)

    ..a znam taky devcata, ktery nevylezou ani vyhodit pytel do popelnice bez dokonale fasady na obliceji, ale stejne uspech u panu temer nemaji, protoze jsou treba pod tim nanosem jen zapskly cuzy posedly sebedokonalosti a hrou na nekoho. Pekne jsme se na tom shodli s kolegama v praci.. jak ma máňa na instagramu 1500 fotek sebe sama, svych nehtu, ruzne namalovanych xichtu, prebarvenych vlasu, fotek z crossfitu, jogy apod, tak si kazdej rekne ze to ani poznat bliz nechce. Prestoze "papirove" je to dokonala samice po vzhledove strance.
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    XMEDA: nejdřív čtu "Kdy to namalovaný děvce pomůže..." a divím se, proč tak zhurta :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BLONDYNKA: Jestli to spis neni o psychice, kdy to namalovany devce pomuze svymu sebevedomi a pusobi pak k okoli prizniveji.. a samozrejme znam devcata, ktery se mi libi i pihovaty s bedarama bez jakyhokoliv makeupu, protoze maji krasny oci, netvari se jak kysela okurka a neprozivaji kazdy rano trauma z toho, ze maji nekde nejaky flicky nebo snad jeste.. oh boy!.. rovnatka :D

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GIRAFFKA: Na první nejlepší, ale asi bych neměl odvahu na tebe promluvit, než bych ti udělal snídani a kafe.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BLONDYNKA: Nechci to bagatelizovat, ale neházej nás všechny do jednoho pytle. Decentní makeup mne neuráží, to je v pořádku. Myslím však, že byla řeč o excesivním malování se.

    Znáš píseň Pretty Vacant od Sex Pistols? Tam je to řečeno krásně. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BLONDYNKA: V realitě má většinou plnou hubu mé přirozenosti žena bez makeupu. Navíc se ty pudry a jiné sračky na obličeji dost blbě dostávají z povlečení.
    LUXO7
    LUXO7 --- ---
    GIRAFFKA: To šilhání na mobil je vidět víc a víc na každé fotce :D
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    GREGI: jak bys chtěl vyčistit opálení?
    GREGI
    GREGI --- ---
    CDR: nechapu ze to nekdo nevycisti nebo s tim aspon nezajedou do mycky... prace tak na hodku a byl by jako novej
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Tohle bajecny auditko se spoustou lidi,co maj pravdu a skoro vsemu rozumej, me inspirovalo:
    1)zcela bez sminek 2)namalovana tak,aby se nereklo,ze jsem,ale abych se citila lip 3)dtto, ale aby to bylo trochu videt (nejbezneji noseny) 4)namalovany tak,aby to videl i slepej

    Je to hned po ranu,takze opuchliny a kruhy pod ocima included a taky je jasny,ze by sla jeste spousta vrstev pridat.
    Doufam,ze to vyleze nejak normalne veliky.




    A kdyby to na vas bylo prilis mnoho koncentrovane krasy,zkusim se zamyslet nad kvalitou svyho zivota.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    TABBY: priznam se ze po dlouhy dobe nepoznam co je pred a co po :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TABBY: Krumlov si ji objednal z Wishe žeano?
    TABBY
    TABBY --- ---


    Krumlovská a halstattská Madona. (Podrobnosti.)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    REDITEL: takhle si představuji současnou IT verzi Popelky. Na ples nepudeš, kabely rovnat budeš!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SALVATOR: tak to je tady spravne, ne? Vyhulenej pred a po, jako vzdycky :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TAPINA: Mně připomnělo, jak jsi kdysi vyprávěla, že ti jakási bába o francouzských holích začala radit, že svého kulhavého psa máš dát utratit, protože kulhá.
    NOIK
    NOIK --- ---
    podle mě je Vyhulený ufo taky nafotošopovaný, takovýhle individuum snad ani nemůže existovat
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VYHULENY_UFO: invalidní vozíky se dělají pořád, to je na jiné druhy poškození, než protézy, že.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam