• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    Prirozena krasa bez makeupu neznamena, ze kazda zenska bez makeupu je hezka... Proste aby chlap mohl rikat neco o prirozene krase bez makeupu, tak ta zenska musi byt prirozene krasna... Nemam rad makeup, ale na druhou stranu jsem rad, ze ho nektere zeny pouzivaji... Min se pak na ulici lekam....
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    LEENVECKA: Good for you.
    Ešte niekto s názorom koľko kto môže nosiť makeupu?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BLONDYNKA: pokud to ten dotyčný nepozná, ať má, pro mě za mě, na obličeji divadelní masku, ne? :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    KAIAFOX: hele ono by tady stacilo nedat nic na pusu a treba vynechat i rasenku, misto makeput dat jen nejaky BB... Ta holka mela skoncit ve treti minute a dat uz jen lehce korektor (ne tu tunu), prepudrovat a dat tvarenku a bylo by to uplne ok.
    Pro me zaklad je dokreslit oboci, ale jen lehce, zakryt kruhy pod ocima, prepudrovat a dat tvarenku. Rtenky nenosim a na rasenku jsem se uz taky vykaslala, mam hezky rasy (narozdil od oboci).
    GREW
    GREW --- ---
    KAIAFOX:
    BLONDYNKA: Prirozena krasa bez makeupu v tom videu? Jo, prvnich 30 vterin, dyt na konci, kdyz se ji podvam na tvare vypada jak gumak, oboci ma jak nasprejovany podle sablony, rasi ma divne slepeny atd. To by clovek musel bejt slepej, nebo v sobe mit 10piv, aby u ni nepoznal, ze ma makeup a btw. ne, nelibi se mi to.

    BLONDYNKA: Jo a kazdej ma jiny priority, ale bejt s chlapem, kterej si te vybral proto, jak vypadas namalovana? Mozna tak pri jednorazovce na jednu noc, ale trvalej vztah by mel bejt asi postavenej na jinejch hodnotach. (prosim neuvadet protiargumenty, kdy se pouzije makeup pri nakym masivnim akne, nake vade, apod.) Howk, domluvil sem, dal flame podporovat nebudu a abych nebyl offtopic, tak :

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KAIAFOX: přesně tohle jsem měla na mysli, tomuhle maskování chlapi říkají přirozená krása bez makeupu :-D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    K tématu: kilo make-upu může vypadat i takhle (viz seznam použité kosmetiky pod videem), takzvaný "no make-up make-up"
    ...a teď babo raď, je teda zmalovaná, nebo ne? :D (řečnická, nechci rozpoutat další vášnivou diskusi).

    5 minute No Makeup Makeup Tutorial | Updated 2019
    https://www.youtube.com/watch?v=V_3NW8RghDQ
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JAKE_UP: Tvůj názor je mi u prdele.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BURKHAR: Ty budeš moje nový oblíbený ID.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KID_MCHUTT: Jsem přesvědčen o tom, že to nelze nepoznat. A pokud to muž nepozná, bude to úplný debil, takže jeho celá existence je úplně zbytečná a jeho názor na estetiku irelevantní.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KID_MCHUTT: takze v tom pripade nevadi ani to, ze ma kilo makeupu?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BLONDYNKA: tak pokud je ženská namalovaná tak, že to ten chlap nepozná, dělá to správně, ne? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BURKHAR: nacky a pitomce má člověk vždycky nebezpecne blízko. Povídej, prehanej!
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    V__M: uplne jsem z toho dostala chut vytahnout plátno a barvy, super.
    V__M
    V__M --- ---
    PABLITOS: Tak dík, ale dechberoucí jsou spíš ty hutě. Já jen dokumentuju.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    V__M: Jako sorry, ale tvoje fotky jsou až dechberoucí!
    V__M
    V__M --- ---
    Je to neuvěřitelný, ale mé bídné fotografie stále inspirují nové a nové umělce z celého světa.

    Tentokrát ze západosibiřského Tomsku, nebo třeba z Prahy. .)

    Byla by z toho jednou zajímavá výstava, asi.
    Všechny předlohy v článku:
    Předloha | Viktor Mácha
    https://www.industrialnifotografie.cz/blog/predloha-126.html

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BURKHAR: Mně je to hlavně úplně u prdele.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BURKHAR: ja taky. Z toho si nic nedelej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam