• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    BLONDYNKA: Mozna by to chtelo na cas vysadit bulvarek...
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    BLONDYNKA: Vkládáš mi do pusy věci co neříkám. Říkám, že o tom nic nevíš a vědět nemůžeš, ale obviňuješ ji z divných věcí. To mi nepřijde v pořádku.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    BLONDYNKA: :D ty jsi fakt případ hele
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PETEKKA: Řekla hysterka, která nenese, že její děcko přijde do styku s uchem cizí kabelky.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SULTHAN: Tak určitě. Že je Jon Voight její otec, je pomluva z bulváru, její rozvody taky a navíc ji jak otec, tak manželé určitě mlátili. Tovíšžejo.
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    tohle auditko nikdy nezklame..
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    BLONDYNKA: Informace z bulváru? Čistě objektivně o tom víme absolutní prd a zrovna to, co jsi napsala jsou docela dost odvážné odhady.
    Dám příklad. Když se hercovi/režisérovi přestane dařit v práci a začne kvůli tomu chlastat a doma řvát na svoji ženu, rozejde se s ním pak kvůli tomu, že už není slavný? Víme prostě prd.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    BLONDYNKA: měla by ses uklidnit
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KEMAL: Úplně jinou, než se na první pohled zdá, to je pro ni charakteristický.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    Nějak jsem z toho pořád nepochopil jakou že povahu to má ta angelina
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HERR_FLICK: twl nečekal bych, že bude po přechodu
    V3S
    V3S --- ---
    patek jak ma bejt :) .... nejlepsi je videt nejvetsi mistni paka a pokriveny zahorkly charaktery kazat o moralce ... podle sebe soudim tebe a kdo se ozve je potrefena husa

    (jo a k odpovedi bych prosil vycet dobra, ktere jste pachate - venujte alespon odstavec tretimu svetu, popis vasich vydarenych partnerskych vztahu a nezistnou karmicky cistou cestu k uspechu a osobni spokojenosti ... nazory na makeup, brno, vegany a bafefooty si muzete nechat pro sebe)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SITH: ale ona snad pár škol taky postavila, jen se o tom tolik nepíše.
    JANNE
    JANNE --- ---
    BLONDYNKA: Aha, ok.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MATEEJ: tru that, cant deny.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JANNE: co třeba, že nejdřív se dostala k filmu atd. přes tatínka, poté, když jeho sláva upadla, se s ním náhodou nepohodla, vzala si režiséra, který byl slavný a slibný, když jeho popularita slabla, opět se s ním rozvedla, posléze si zamanula na Brada, pač byl krásný a slavný a chtěly ho všechny, pak byl méně slavný a ona více, takže najednou z něj byl násilník a hajzl a rozvedla se s ním? Zajímavé, ne, že vždycky když se někomu vyšplhá po zádech a on pak není tak slibný, jak se zdálo, tak se čirou náhodou ukáže, že má nějaké zásadní vady a je třeba ho odkopnout?
    JANNE
    JANNE --- ---
    BLONDYNKA: Adoptovala si děti, byla s Bradem, má jeho děti, je vyslankyně za Unicef. To je všechno, co o ní vím. O povaze prostě nemám přehled. Pořád.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    PALEONTOLOG: paleontolog pockej, po prechodu porad pokracuji PMS?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JANNE: jednak je to reakce na debilní námitky ID KLAIR, jednak její činy snad dostatečně napovídají.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JANNE: ona má pořád útočnej tón, když jsem napsal, že to je pre- a post-menstruační syndrom zároveň, tak si mě dala do DI :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam