• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    SPOTTER
    SPOTTER --- ---
    V__M: je to fajn, to by byla zajímavá výstavka.
    V__M
    V__M --- ---
    RADIQAL: snažím se většinu těch děl posbírat a zcela reálně uvažuju o nějaké kolektivní výstavě s názvem Předloha.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    V__M: ty jo, ale tohle mi hodně sedlo do vkusu :)
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    V__M: Njn, tak asi konečně začínáš bejt slavnej ;) posílej dál a/nebo udělej z toho vlastní album.
    V__M
    V__M --- ---
    Já už nevim, co si o tom mám myslet, ale teď mi přišel email z Tomsku. Lukia Murina začala dělat grafiky podle mých fotek..

    Fotografie - Vysoké pece, Dnipropetrovsk, 2014
    Grafika - litografie, 2020

    _ANT_
    _ANT_ --- ---


    ZANGWIL
    ZANGWIL --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PALEONTOLOG: a pak by je samozejmě poslali brzy do prdele, žejo
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    V__M: navážu na naši debatu, že se jim ani nedivím :D ono je to jiný kafe tam trávit čas .-)
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Přece jenom je ta karanténa k něčemu dobrá :-)

    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    Útulkáč sražený busem poté, co si ji přítelkyně vzala do parády (starší fotky, teď už má 17 let :))

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CUSTOM1: videl sem nejaky post, kde jich bylo asi dvacet, ale nevim, jak to dohledat.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    SALVATOR: Super! Více takových!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---




    V__M
    V__M --- ---
    DPMAN: no právě, že ne. Umělci se sami hlásí, že našli mé fotky a rádi by podle nich namalovali obraz. Nikomu se holt do hutí a paletou a plátnem nechce.
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    V__M: koukám i jinde na netu, že se to děje skoro pořád. Někde jim svoje fotky nabízíte?
    V__M
    V__M --- ---
    Sorry, že se sem zase cpu, ale stalo se to zase..
    Ruský malíř a restaurátor Nikolaj Isajev mi právě poslal náhled svého nového díla, které vzniklo podle mé fotografie.

    fotografie z uralské železárny Nižnij Tagil ,2016 / olej na plátně, 2020

    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Přesně před rokem jsem dostala k narozeninám kytku v květináči. Za pár dní jí uschly a opadaly květy a ja si říkala, kdy asi chcípne těch pár zelenejch listů. Kytky mi většinou chcípnou. Vodu dostanou jen když nalívám do žehličky a zbyde mi, jinak si jich všimnu až když je pozdě. Když ale před měsícem začlo něco rašit, řekla jsem si, že to aspon budu fotit, když už je ta karantena. A taky zalivat, no.

    PAYA_HORRORCORE
    PAYA_HORRORCORE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam