• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MISHACZEQ: ani toto není Jocelyn. :D Dohledat ji je zjevně opravdu umění.

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    VERCA_ZABA: Ne, ten se poplácá po peněžence a řekne si, jak to dobře udělal.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    LLEENNTTIILLKKA: spíš by mě zajímalo, jestli ke spokojený ten chirurg. Že se jako popláca po rameni a řekne si, jak to dobře udělal a že to těm lidem sluší? Nebo tyhle hrůzy jsou důsledkem nějakýho rozpadu plastiky v obličeji?
    V__M
    V__M --- ---
    LUCIMO: Mám. .) '
    obraz: Wiktoria Balawender, akryl na plátně, 2020
    fotka: Třinecké železárny, vysoká pec č.6, 2009

    Komplet galerie TŽ kdyžtak tady: https://www.viktormacha.com/galerie/trinecke-zelezarny-trinec-169/

    LLEENNTTIILLKKA
    LLEENNTTIILLKKA --- ---
    Mě by strašně zajímalo, jestli jsou ti lidi po letech spokojení......vždyť vypadají jako karikatury
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    V__M: a z Trineckych železáren taky neco mas?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    NIKDAS: Tak u tohodle by mě fakt zajímalo, kdyby tam ještě byly reálné fotky odpovídající věku bez plastických úprav a dotyční si mohli zvolit, co se jim víc líbí.. Ty ženský by určitě byly krásný pořád, tím spíš, že jsou o sebe zvyklé dbát.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    NIKDAS: To vlevo neni Jocelyn, ale modelka z 90.let, Karen Mulder
    Nicmene Jocelyn byla pred plastikama taky hezka



    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    WRNQ: JADE: Hele je to možný, našel jsem to na netu i se jménama a nějak zvlášť to neověřoval
    JADE
    JADE --- ---
    NIKDAS: u Donatelly "pred" neni Donatella, ale Gina Gershon, ktera ji ztvarnila ve filmu...
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    MARUSIA86: Priscilla vypadá jako kdysi Elvis
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    NIKDAS:
    kkt tí poslední týpci už vyzerajú jak z klipu od Genesis

    Genesis - Land of Confusion (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=Yq7FKO5DlV0
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    NIKDAS: Podle mě na té první fotce vlevo není Jocelyn, ale modelka Karen Mulder. Stejně tak Donatella, ta podle fotek vypadala zamlada úplně jinak.
    HANELA
    HANELA --- ---
    NIKDAS: sisi :((
    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    NIKDAS: Tak z tohohle výběru Priscila a Donatela dopadly ještě “dobře”
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    Jocelyn Wildenstein
    Priscilla Presley
    Donatella Versace
    Amanda Lepore
    Igor and Grichka Bogdanoff

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ILLUZE: ale notak, si to tak neber. Mluvka, really? ;) ja jenom napsal ze to nechapu, nepadlo ani slovo o tom ze bych ti tvoje provedeni nejak rozmlouval, nerkuli hanel :)))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GRANTORINO: Je tam v plánu dřevník. Na fotce není vidět z druhé strany, kde pravděpodobně, pokud se do budoucna něco nepodělá, bude přístavba.
    Ti sousedi kus dál, co ty schody cca 5 let nazad prodloužili, je pro změnu nedávno zase sekali. Vyhozené peníze, čas i energie.
    My aktuálně řešili bezpečnost podobného obkladu, navíc mráz pár kachlí doslova roztrhal.

    My touto dobou vyčkáváme, rádi se necháme poučit, který soused si kde s čím namele čuňu - klasicky teď řešíme dost podobné opravy a úpravy. Vyplatilo se nám to aktuálně se schody, prostorem u hlavních dveří, balkóny nás čekají.

    Fotku jsem sem dala, abych se držela původního téma. Nenapadlo by mne, že nějaký mluvka začne vypisovat storky, jak máme co dělat, aniž by tušil jakékoliv souvislosti.

    Ok, příště dám fotku hřebík před, zatlučený po, uvidíme, o jaké své budovatelské plány nás obohatí tentokrát.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    JASMINOVA: Tak jsou Rusové, a pak jsou Rusové…

    Электромонтаж своими руками | Электрика в квартире | Russian Electrician | Electrical Engineering
    https://www.youtube.com/watch?v=RmPDVZGg2jg
    JIMX
    JIMX --- ---
    JASMINOVA: nejhorší jsou tmavý v lesku ... been there, seen that ... still have one :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam