• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Ono záleží na uskladnění, pokud je to v temnu a není to namletý, tak to má jinou životnost než mletej pepř ve skleničce na pultě. Ale protočit se to dá, zvlášť když člověk vaří víc indii nebo asijský jídla.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GEISHA: Tak on je rozdíl vařit pro 1-2 lidi, nebo pravidelně 1-2 hlavní jídla denně. Nedejbože pro častější širší rodinné akce.
    Svou baterii sem raději dávat nebudu ,-)
    FAT
    FAT --- ---
    GARBAGE: Každému se líbí něco jiného. V různosti je krása. Představ si, kdyby se nám všem líbil typ Twiggy...
    Já si to raději ani nepředstavuju.
    :,-)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    FAT: Až ji zas namalují na nějakou akci, tak bude taky vypadat pěkně. A nadváha nestojí za nic.
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    ENDER: vyčichne, vybledne, ztratí chuť. Zkažený to určitě není, ale do toho jídla už to nemá co předat :-)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    GEISHA: spíš do toho roka i méně. U věcí, který vím, že tolik neletí - třeba celý badyán, kupuju nové po jednom balení, jinak většinou po dvou těch malých sáčkách od Antonína - https://www.koreni.cz/, to se akorát do kořenky plus mínus vejde.
    Ale zase jsme tedy čtyřčlenná rodina, kde už vaří skoro všichni, takže ne všechno musí být nutně moje oblíbené - třeba Am. brambory a 5 vůní a většina těch směsí na kuře je iniciativa patnáctileté dcery (která mi tedy taky dělala všechny ty vytištěné popisky a srovnala vše podle abecedy :-))
    Teď když na to koukám, tak tam je jeden adept na vyřazení - kardamom tobolky, tomu jsem nějak na chuť nepřišla. Tak bude místo něj ten celý kmín, no.
    ENDER
    ENDER --- ---
    GEISHA: proc? Ja bych byl rad mit takovej vyber... Za 2 roky je to zkazeny?
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    GEISHA: mám teda dost podobnou "baterii" a co vidím, že nemá obrátku, okamžitě přelepuju na něco, co používám, ale moc se mi to nestává :-)

    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ILIEN: Nestalo se ti někdy, že jsi chtěla přidat ještě trochu chilli a omylem sáhla po jedu na krysy? :))
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JAKE_UP: Nekdy je to v kompu rychlejsi nez kreslit to na papir od ruky ;) v tomhle pripade teda asi spis ne, ale kdyz clovek v tom kompu je zvyklej delat, tak proc ne.
    FAT
    FAT --- ---
    MART1NKA: A taková to byla krásná ženská.
    :-(
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    MART1NKA: bleh
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    GEISHA: tolik druhů? Vidím slabej základ. :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Breaking news, speváčka Adele zhubla
    Adele looks UNRECOGNISABLE after massive weight loss on green juice diet: Photo | HELLO!
    https://www.hellomagazine.com/...20050689351/adele-staggering-weight-loss-birthday-photo/?viewas=amp

    ILIEN
    ILIEN --- ---
    JAKE_UP: Když já jsem pořád ještě nadšená, že umím něco 3D namalovat. Takže nacrtek byl zcela zásadní.

    GEISHA: Hele, co vím, tak muž téměř všechny používá, já moc ne, no.:) A neměly by nevycichnout, když jsou ve skleničkach?
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    JAKE_UP: Nepodceňuj přípravu.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Vůbec si neumím představit, jak by se bez toho náčrtku v kompu takovou složitou truhlářskou práci povedlo realizovat.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Kořenková polička z palety. Obchody byly zavřený a paleta byla k dispozici. Už nikdy víc :D







    HANELA
    HANELA --- ---
    RUTHLESS: já taky ne!!!!
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ALENNAI: Ja jsem si NIKDY nevšiml, ze ty “dva” baráky jsou stejný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam