• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    BOB_ALT43_ULE: si do tech predchozich prispevku taky moh "vklinit" ze si sociofob a moh sem si usetrit zazitek z tvoji e-odvahy...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAR_TINA: to je prece blbost. Oni se videj i predtim, prece ji nevidi poprve na svatbe :D nicmene na te svatbe pak musej docela koukat :))) solidni transformace.... Da se taky predpokladat, ze se ty holky i normalne malujou, africky holky nosi hodne turbany nebo paruky bezne a stridaji je, tak v tom videu je to zrovna od a do z... I tak me to šoklo priznavam :)
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    MAR_TINA:
    A proč by mělo zajímat někoho, že tě to nezajímá?

    Napsal jsem jasně jak podle mého vnímám očividně cíleně vklíněné sdělení o sexuální orientaci v takovéto zprávě.
    Jako určitou předpřipravenou obranu. (o traumatech které k tomu mohli vést autora nebo o zbytečnosti té zprávy se vůbec nebavím)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    to nedopadne dobře :D takhle dráždit pacoše
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A proč by mě mělo zajímat, koho ten člověk klátí, když se informace týká nákazy, onemocnění a následků?
    V bezfobní společnosti nemá sdělování sexuální orientace místo.
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    BOB_ALT43_ULE:
    Vážně mínusy? Vážně? - :D
    Tak se pojdmě podívat kdo je tady homofob :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: tak tomu říkám kupovat zajíce v pytli
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BRIDAL MAKEUP AND GELE TRANSFORMATION| FOR DARK SKIN
    http://www.youtube.com/watch?v=h-Xvf4Gx5Dk
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Už tu bylo ledacos, tak bridal makeup pro černošky a rovnou i s vlasama :)
    BRIDAL MAKEUP AND HAIR TRANSFORMATION| NATURAL BRIDAL MAKEUP| WIGENCOUNTERS| MAKEUP FOR BLACK BRIDE
    http://www.youtube.com/watch?v=t6kk3fMMXSg
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SA_KRA_: ja myslim, ze si prehlidla, ze je to kovanej SAKRASMUS :)
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    NIKDAS:
    Zřejmě on sám se nestydí za to kdo je.
    Vypadá to jako by to prostě rovnou řekl předem a nečakal až to o něm budou nenávistně rozhlašovat jiní.

    Na mě to působí jako využití příležitosti a jako by on nebo pistel v tom spatřovali šanci přimoneut, že i kulturista (či pořádněj kus chlapa) s takovími svaly může být homosexuál.
    Tedy šanci navíc zmírnit i dogmatizaci homosexuality u netolerantních a dětinsky posměvačných jedinců.

    Budiš mu přáno :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SA_KRA_: Přišlo mi zvláštní to zmiňovat, jako by to bylo něco speciálního nebo snad odlišného, tak promiň, že pro tebe nejsem dostatečně homofobní.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    JAKE_UP: Taky mi to přišlo trochu divný, proto je to v uvozovkách, nijak jsem to neupravoval
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    JAKE_UP: PROTOŽE NORMÁLNÍMU ČLOVĚKU BY SE TO NESTALO!!!!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    NIKDAS: To, že je homosexuál, je v té zprávě zcela zásadní.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    Před a po COVID hospitalizaci.
    Info, které je k tomu na netu:
    "43letý Mike Schultz, homosexuál a všeobecná sestra v nemocnici San Francisco's California Pacific Medical Center, který onemocněl koronavirem během výletu do Bostonu, zveřejnil fotku po 6 týdnech strávených v nemocnici sv. Alžběty v Massachusetts. Většinu času strávil na plicním ventilátoru, poslední dva týdny byl na jednotce intenzivní péče. 15.května byl po 57 dnech propuštěn. Kvůli tomu, že nemohl pracovat, se dostal do finančních problémů a tak si s přítelem založili konto na webu GoFundMe, kde na něj lidé vybrali už skoro 20 000 dolarů.
    https://www.gofundme.com/f/mike-schultz039s-covid-recovery


    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    KOOTCHA: nádherné místo!
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    TABBY: namiesto putina by sa tam viac hodil matovič alebo kiska:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam