• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BERRY
    BERRY --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    aktuálně



    RUMEK
    RUMEK --- ---
    MALATI: Aspon vim jak vypada Tyra Banks po ranu.
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    GRANTORINO:
    Ah :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GANDHI: spis to mohla byt serie fotek ty holky, z toho jedna je trochu a ta druha fotka je hodne zfotosopovana ;) dost pravdepodobny
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BOB_ALT43_ULE: myslim, ze sis to priradil k jinymu prispevku, tohle je samozrejme mysleno na ty cernosky ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PATISLAV: zcela evidentne:p staci jedinej pohled na ty vlasy a kazdymu kdo vi jak facha color dodge je jasny, ktera bije - a jestli se k PS sahlo kvuli jedny uprave, neni duvod verit, ze celej zbytek jde za tim:)

    jednu chcili jsem kvuli tomu jak je to umely skoro pojal podezreni, ze nekdo vyskladal tu druhou fotku z ty prvni - trochu dost prace, kvuli takovy hovadine, ale proveditelny
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    GRANTORINO:
    Po dredama žádný příčesek nemá. Jenom si to smotala a hmota těch dredů stačí.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    GRANTORINO: mně teda přijde, že obrázek vpravo je i fotošop, třeba nos i obočí mi přijde nějak moc mázlý na to, aby to byl jen makeup.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GRANTORINO: ja neviem, nosit cely den nalepene umele rasy vyzaduje fakt odhodlanie.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GIINGGER: kdyz mas dobry mejkapy, tak to zas takova vrstva neni a upevnis to fixacnim prejem, ze se to nehne, horsi bude ten prices pod tou ponozkou :D
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GIINGGER: to nie je na nosenie, to je na fotku. nazivo to vacsinou nevyzera dobre.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MONROE: protoze ma na obou obrazkach mejkap, proto jsem to rikala a jsi prvni, gratuluju :)
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    Já ty holky obdivuju, že s takovou vrstvou makeupu vůbec vydržej celej den. Já na sobě na jaře a v létě sotva snesu pudr a i tak nadávám, jak se mi pod tím potí xicht, tohle musí bejt hroznej masakr.
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    SA_KRA_: Ty jsi to evidentne pochopila uplne naopak, nez jak to bylo mysleno.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PETER_PAN: prikladu je tam od ni samozrejme mraky, kazda zena chce asi na svy svatbe vypadat nejak extra, tak rikat, ze v civilu vypada lip, je trochu mimo misu :D je to proste dramaticky look, plus teda zjevne mnoho cernosek nema dlouhe sve vlasy, i kdyz za me super reseni ten svatebni turban co ma tady GRANTORINO:
    jasne, ze k bazenu nebo na nakup takhle asi nejdou :))) to je jakobyste rikali, ze herci vypadaji "lip" doma v plavkach u bazenu nez na predavani Oscarů
    BOB_ALT43_ULE: jo, uz vidim jak si bude kazdodenne lepit umely rasy, ale jako proc ne, jsem zvedava, jestli se ted objevi nekdo, kdo bude tvrdit, ze na prvnim obrazku "bez makeupu" vypada lip nenalicena a prirozena :D
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    NIKDAS: vzdyt vypada lip PO :D
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    MALATI: šílený! :D
    MALATI
    MALATI --- ---
    Tak za mě nejhustější, ale opravdu nejhustější proměna, co jsem kdy viděla, je tahle:

    BIGGEST MAKEUP TRANSFORMATION
    https://www.youtube.com/watch?v=WLq7hhG6Sg4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam