• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    V3S
    V3S --- ---
    RSZ: RSZ: aj, na tokani, tam probehlo nekolik rodinnych dovolenych a mam to tam fakt rad .... tak pridam par historickych a jednu svoji z vileminina bazenu nahore ve skalach (prostredni, tipuju uplny zacatek devadesatek)

    http://www.vojensko.cz/tokan-r-1962-63?image=1





    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SARAJ: U tech výplní je blbý, že časem stejkaj dolů. Gravitace je bitch.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ILLUZE: to jsou vsechno vyplne, injekce, takze jizvy neresis. Samozrejme az na ten nos. Mne to na ni nevadi, zivi se oblicejem a telem. Nevypada to nejak prehnane. Jen mne vzdy bavi ten level lehkeho pokrytectvi, ze NIC nema. Jako proc? Proste se stara o svuj pracovni nastroj.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Operaci.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: Plus nos.

    Ty jo, fakt by mne zajímalo, jak to potom funguje. Sundá se make-up a člověk je zjizvený?

    Neznám v reálu lidi, na nichž člověk nevidí jizvy - třeba oční víčka jsou znát 3 i 5 let po opraci.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ELIS: jeste bych tam prihodila odhad na- vyplne rtu, zvednute oboci, tvaricky a mozna trosku prace s celisti.
    SITH
    SITH --- ---
    ELIS: nejsem, nemám relevantní zdroje tvrdit zda někdo má / nemá plastiku.
    ELIS
    ELIS --- ---
    SITH: A ty jsi její plastický chirurg?:) Jen jsem na to narazila a překvapil mě ten rozdíl. Samozřejmě kila dolů, make-up... Ale ten nos neokecá.

    SITH
    SITH --- ---
    ELIS: a to jsi odborník, co to pozná podle fotky, nebo sis jen přečetla jeden článek na Instagramu lol?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ELIS: puberty called money. nemuzou za to, ze.
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ELIS: nejkrásnější podľa koho? Veď vyzerá ako mrtvola ...
    ELIS
    ELIS --- ---
    Netušila jsem, že nejkrásnější žena světa je výtvor plastické chirurgie. Modelka Bella Hadid.
    https://www.instagram.com/...h2&fbclid=IwAR1aH53Q8FTY0pAk2umy9DoGiAh_LEjdqAxA5rsd22OlE4AarJIxJlvpyeQ

    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    TABBY:: promin, oba obrazky jdou prokliknout na video/clanek, byt to neni (zamerne) videt.
    Je to Martin Černohorský.
    TABBY
    TABBY --- ---
    JONEZ1: A jmenuje se?
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    Titulni foto s hostem v DVTV ve mne nejak podnitilo nutkani podivat se, jak ten clovek vypada ve skutecnosti... :-) Zadne dalsi ambice :-))

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TEKKANNE: pochybuju, já tam vidím minimálně sjednocení pleti i pod očima, ale dejme tomu, rozhodně naprosto bez debat má řasenku a jemný stíny kolem očí na spodním i horním víčku a jako jestli má někdo permanentní tetování na obočí, to fakt nepoznám, ale je to tetovaný nebo namalovaný tužkou, to už není rozdíl..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    to uz je na zákazníkovi, domu bych si to taky nepostavi
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    MAR_TINA: kýč je to strašnej, ale dobře udělanej aspoň
    GRANTORINO: já bych klidně řekla, že na tý první fotce je bez makeupu, teda respektive nenalíčená - to obočí a oči můžou bejt permanent (i když..ty linky...ani nevím, jestli se to dělá)
    PATISLAV: anebo třeba obojí fotila foťákem v telefonu, co má defaultně nastavenej ten žehlicí filtr....třeba
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SUOTAM: změna je to velká, ale probůh, to je takovej kýč.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam