• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ANNONKA: Promiň, nějak jsem to tady přehlídnul.
    Rozměr 7*9m
    Topení zatim jen krbovkama (jsou to tvárnice použitelný na nízkoenergický domy a mám to dost prosklený na jih). Chtěl jsem to kombinovat s elektrokotlem, ale je to zbytečný. Spíš tam asi letos mignu malý tepelný čerpadlo vzduch vzduch na temperování v době nepřítomnosti.
    Voda - vrt
    Odpady - k těm nevim co bych ti napsal :)

    Pozemek mám částečně svažitej a v tom svahu jednou sklípek bude. Ale bude mimo barák. Jak kvůli komplikacím technologickejm, tak kvůli finanční náročnosti (tu se snažim rozmělnit na etapy kvůli absenci hypo) a mimo jiné taky kvůli vlhkosti.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    VALENTINA: Nevím, jak to je s vnitřní krásou, ale úsměv máš úplně identickej. :-)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    hele, že jste to vy, tak to sem na chvíli dám ,ale chci slyšet pouze ty kecy o vnitřní kráse, která se věkem neztráci:)

    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    uka
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    nechte toho, nebo vám sem dám svou vnitřně krásně předpřechodovou před a po:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DIVER: :D
    DIVER
    DIVER --- ---
    SARAJ: sice mu asi už nestojí, ale zdá se mi taky tak nějak zevnitř krásnej :)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    KNX: Co to je za retro modu, ty bradky.. zble
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    James Nesbitt

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HERR_FLICK: Mínus za tu blbinu s ledováním.

    Je pochopitelné, že máš problém přijmout fakt, že lidé stárnou. Ale ušetři nás podobných trapností.

    Fotky bez keců stačí.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    GEISHA: já to teda pochopil tak, že ta vnitřní krása právě může za tu krásu vnější, takže tvůj argument mi proto moc smysl nedává.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: se omlouvam, jestli jsem se nejake utlocitne osoby v prechodu dotknul
    kdyztak zkus ledovat, na ty navaly horka, co muzes zazivat i v klimatizovany mistnosti, to celkem pomaha

    jinak kdybys to byla schopna precist do konce (a pochopit aspon do poloviny) by ti mohlo dojit, ze to bylo zmineny jen jako absurdni kontrast k tomu, jak neuveritelne porad Audrey vypada
    krasa, co jde zevnitr, jednoduse nestarne
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    kéž by si tu báječnou lichotku s přechodem mohla madam Tautou přečíst. takovýho kavalíra ještě nepotkala :D
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    kdyz uz je tu Audrey
    21 let rozdil (1999 vs 2020)
    skoro u 44leta pani tesne pred prechodem
    takovyto, kdyz jde krasa primarne zevnitr



    KNX
    KNX --- ---
    KNX
    KNX --- ---
    KNX
    KNX --- ---
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    AIJA:
    Jjo, vypáralo to kus rozdělaných šatů !! :(

    ..ale zase jsme se u toho dost nasmáli:)
    (Než to chytlo háčkování, strhlo to kytku..ta se vysypala a jak padala, vzala s sebou ještě košík s nitěma... ty šaty to chvíli táhlo za sebou ...:))

    Bylo to akční :)

    AIJA
    AIJA --- ---
    TOULASE:
    To asi naštve, co?:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam