• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    LUCIEN: Však jo. Když jsem jezdil na kole, choval jsem se tak, abych co nejméně otravoval okolí a zároveň neohrožoval sebe. Jsem si totiž moc dobře vědom toho, že i malá chyba může být fatální.
    V dnešní době mi přijde, že si cyklisté myslí, že cesta patří jim (proto jezdí vedle sebe) a pravidla silničního provozu pro ně neplatí. A řidiče to samozřejmě sere. Pak už je jen kousek k tomu, že se nějaký řidič rozhodne nějakého darebáka "vyškolit" a to pak většinou končí špatně...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    CUSTOM1: Krásně jsi popsal co je tady špatně. Bohužel ale asi nevědomky. Dokud si tady budeme říkat vzájemně kolomrdi a podobně, nezmění se nic. Nejlepší je začít u sebe než radit druhým jak se mají chovat.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    Je super, jak mi tady přibývají mínuska. Předpokládám, že mi je dávají ti, kteří jezdí na kole jak se jim zachce, nějaká pravidla silničního provozu mají u prdele a když je řidiči nepustí na přechodu, jsou strašně pohoršení.
    Naopak v Holandsku (nebo Belgii - mám zkušenost) se cyklisté umí chovat a proto jsou k nim řidiči ohleduplní, pouští je a nikdo nemá problém.
    Myslím, že by se kolomrdi z České Republiky měli zamyslet a začít se chovat normálně, pak se i řidiči začnou k nim chovat jinak...
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    MARASAN: Tam totiž ti cyklisti umí jezdit a nemotají se tak, jako u nás...
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    HWLLFFRDD: Nádhera, klasika Holandsko. Vysazet stromy, zúžit silnici a i z města se muže stát prijemne místo pro život.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    MARASAN: No a nejlepsi na tom je, ze je to stale dvouprouda silnice (jen trochu zuzena) ;) Jen de videt jak se zmenily priority, najednout se vsechno nepodrizuje autodoprave.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HWLLFFRDD: Takovy ustupovani cyklistum, mazec, to by se v nasem Brne nestalo! :-(
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    HWLLFFRDD: ta holka snad neni jedna a ta ista? :D
    DASHA
    DASHA --- ---
    GEISHA: aha, ja jsem doufala, ze se nasdili odkaz primo na fotku z toho clanku, pardon =P
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Utrecht

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    GEISHA: sefuje mu prece Babis.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GEISHA: Ostrava je drsny mesto:D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    LENCADLO: Střih na druhý fotce ti dodává šmrnc. Myslím, že nějaký ledový odstín světle hnědé by byl úplně dokonalej :-)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    LENCADLO: černá se mi líbí víc
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Ivanka je zpět z mateřský , takže moje vlasové před a po:)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tak taky jedno hudební "před" a "po". :)

    Creep (Medieval Style with Vocals)
    http://www.youtube.com/watch?v=TeFiIjMIlRw


    Creep
    http://www.youtube.com/watch?v=zFYEYRcjK2g
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    KOZLIKK: Že já neposlechl a pátral...neee proč...
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    KAIAFOX: "Natalia Sadness", jestli ji neznas, muzes byt rada. nepokracuj v patrani!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam