• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Jedno vlastní před a po. Nějaké pohnutí mysli nebo co.



    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MADIETTA:
    Key & Peele | Ancestry.com (Parody)
    https://www.youtube.com/watch?v=gHomroJC55M
    TABBY
    TABBY --- ---
    MADIETTA: Přišlo mi půvabné, jak si pán napravo odmítnul vzít na focení paruku, aby ta podoba nebyla už příliš...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Thomas Jefferson a jeho pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pravnuk. Plus další potomci historických osobností tady.

    MACCINO
    MACCINO --- ---
    TOMBRIDER: jednou to byl omyl a od te doby ne;)
    V__M
    V__M --- ---
    V__M:
    A rovnou přidávám jednu nečekanou novinku z amerického Seattlu.
    Dave Clay: "Forge", olej na desce, 2020
    Předloha: Vítkovická kovárna v Ostravě, 2014 https://www.viktormacha.com/galerie/vitkovice-heavy-machinery-ostrava-199/

    DELVIT
    DELVIT --- ---
    TABBY: pěkný člának díky za něj.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MACCINO: obslucha je překlep nebo nikoliv?
    Je to taková pěkná, slovní hříčka.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CHA1NDLER: Na po je nemá, protože je to jedna z mnoha indicií, že se nejedná o Paula, ale o jeho dvojníka, kterého angažovali poté, co opravdový Paul umřel při autonehodě.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    RUTHLESS: Ale záměr cover fotky na album tam snad byl, nebo ne?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    WRNQ: Tak ono ve chvili, kdy se to fotilo, tak to ikonicka fotka nebyla :-) a naboso nebo žabky mi přijde podobnej bizar (a taky jsem netušil, ze se zul!)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Tichá kavárna - první pražská kavárna s neslyšící obsluchou má svou pojízdnou verzi...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CHA1NDLER: Miro si je vzal na památku. Později je tajně vydražil a z utržených peněz dodnes financuje natáčení zcela neprodejných alb.
    Žbirka točil se spoluhráči Paula McCartneyho. Musel se ovládat - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...-abbey-road-spoluprace-robbie-mcintosh-hamish-stuart.A180118_132643_hudba_ts
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    CHA1NDLER: Tak si sundal flipflopy, no:)) To by bylo srandovní, když by na takový ikonický fotce šel v žabkách, plác plác:)
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    CROME:
    Zajímá mě příběh sandálů McCartneyho, protože na PO je už nemá (což jsem doteď nevěděl, lol)
    SHIN
    SHIN --- ---
    CROME: to první je rare pic s obtěžujícím Meky Žbirkou ..... ;)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Kredit:
    FB Jan Myslivec‎
    Lomnice nad Popelkou: 1901 Řeháčků hostinec, dnes Hotel Praha (street view 2018)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    V__M: a to si me docela nalomil, dlouho hledam tema k malovani, takze asi neco zkusim tyjo, takova vyzva se neodmita :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    V__M: je to pecka, moc hezky!!! miluju industrial, taky jsem ho malovala. ty veci se mi moc libi, jak ty fotky, tak ty malby potom. gratuluju k clanku ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam