• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    BLOWUP: Ono tam šlo jen podle bulváru, který napsal článek podle 2 tweetů a ten článek pak převzali bulvární média po celém světě. O tohle tam fakt nešlo.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TABBY: tak ono tam slo mimo jine i o to, ze pro fotografovani cerneho modelu by podle kritiku mel byt angazovan cernossky fotograf, ponevadz nikdo jiny cernosku vyfotit neumi. To pobavi zvlast kdyz jde o Annie Leibowitz, ale takova uz je nase doba ;-)

    Vogue Slammed for Hiring Annie Leibovitz for Simone Biles Cover Instead of Black Photographer
    https://petapixel.com/...iring-annie-leibovitz-for-simone-biles-cover-instead-of-black-photographer/
    BURAN
    BURAN --- ---
    TABBY: prvni fotka je vytonovana aby model sedel k tomu pozadi, na te druhe "korektne" zprocesovane fotce model vypada, jako by tam byl dolepeny posleze. Nefunguje to, a nejspis to ani nezapada do grafickeho stylu media.

    Tebou zminovane zloutenky by si neslo vsimnout bez porovnani. Kdyby se original porovnaval s fotkou s ubranou zelenou slozkou, bude ti original pripadat zeleny.
    TABBY
    TABBY --- ---


    Autorem fotky vlevo je Annie Liebovitz, autorem barevné úpravy vpravo David L. Morgan.
    Srovnání pochází z https://twitter.com/DavidLeonMorgan/status/1282060153215422467
    (A čim déle se na originál dívám, tím víc mám pocit, že na něm Simone vypadá, že má žloutenku ;)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SULTHAN: To chápu tak nějak na stejno...
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    KAKIHARA: Já teda myslel, že dneska už si kulturisté nejen sypou, ale hlavně si i píchají růstové hormony. Jen se steroidy totiž tu svalovou hmotu jen tak nenaberou.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    S_O_U_L_MAN: Na jednu stranu mas symetrii těla a duchovno, na stranu druhou máš Mikulcovou a její “bez dopingu to nejde”. Coz mi z mýho osobního duchovna prostě nejde dohromady.
    AMANT
    AMANT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Josef Fritzl genehmigt!
    CDR
    CDR --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    CDR: Timelapse by nebyl ?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ... a co třeba kdyby si každý dělal, co ho baví a nemusel při tom poslouchat posměšky okolí, ani když to nikomu nenutí?
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    RIMSAK: dobre, ale tak ona to resit nemusi. jestli je jinak orientovana, dosahla dvou vyhod v jednom balicku.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    MARIPOSA: proč má ten chlap dámské plavky?
    AMANT
    AMANT --- ---
    JAYBEE: kulturistika je ciste esteticka disciplina, hodnoti se JENOM to, jak to vypada. jasne, predchazi tomu naka tvrda priprava, ale "vyvrcholeni" je v tom, ze se naolejovany a nastrikany trumpsprejem naparujou na podiu jako krocani. to opravdu hlubsi smysl nema:))
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    KAKIHARA: není potřeba hledat hlubší smysl. je to jako s každym sportem, který jednotlivce chytne tak, že mu obětuje život. Skvělý pohled do života kulturisty dává třeba rozhovor Ronnieho Colemana v Joe Rogan podcastu. Ten s kulturistikou začal v podstatě proto, že měl možnost chodit do fitka zdarma a tak tam bušil a bušil, stal se mnohonásobným mistrem Olympia a dneska je o berlích po nespočtu operací, ale furt cvičí.
    Osobně beru kulturisty jako velkou inspiraci hlavně co se týče sebekázně a odhodlání...ono to fakt neni jen o makání a sypání a olejování. Každej kdo drtil pár let ve fitku, dobře ví jak těžce vykoupený je každý nabraný kilo svalový hmoty, už jen proto tyhle hory svalů respektuju, ikdyž se jejich snaha může zdát někomu zbytečná. (na Jágrův pekelnej tréning, který překračuje hranice chápání, by se dalo taky reagovat že je zbytečnej a přehnanej a že Jágr nemá život...ale gól v hokeji je společensky hodnotnější než 1. místo mezi horama svalů, takže snaha a odhodlání sportovců, jako je třeba Jágr, jsou pochopitelné a užívané jako příklad)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    LADY_MYSKA: otazku zda se dá kulturistika považovat za sport bych nechal stranou, ale furt mi dává větší smysl doskočit nejdál, dát víc gólů nebo všechny předběhnout, než se vypracovat do fáze, kdy člověk vypadá jako anatomická pomůcka, jen proto aby se moh naolejovat a ukazovat se jinejm anatomickejm pomůckám.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KAKIHARA: prijde mi, ze tohle muze platit u kazdeho vrcholoveho sportu.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAKIHARA: Ono to je trošku komplikovanejší a je třeba v tom dělat rozdíly, imho o tom velmi dobře mluvil Aleš Zelinka (Bursa) a můžem si k tomu dát před a po, aby to nebylo OT

    Aleš Bursa – Otevřeně o dopingu a zakázaných látkách
    http://www.youtube.com/watch?v=GOXVir6f36M


    Ales Zelinka Special
    Ales Zelinka Special
    https://www.youtube.com/watch?v=1UnI3d7F7Ts
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    RIMSAK: Já ani tý mužský...obecně mi smysl kulturistiky ve smyslu makat-sypat-olejovat nějak uchází.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Já té estetice ženské kulturistiky prostě nerozumím........
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam