• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    V__M
    V__M --- ---
    Radost.

    Minulý rok jsem se seznámil s americkým malířem Ronem Donoughem (https://en.wikipedia.org/wiki/Ron_Donoughe), který mne oslovil, zda by nemohl udělat pár obrazů podle mých fotek.

    No a včera mi přišel z Pittsburghu tenhle obraz jako projev vděčnosti. 47x60 cm, olej na desce.
    Fotka je starší ze slévárny Buzuluk, Komárov u Hořovic.

    CHER
    CHER --- ---
    LA_PIOVRA: hotová Marfuša :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ARGANNAH: prý to dost poškozuje jejich děti. Unést, že se mnou soupeří a případně lépe vypadá vlastní matka, není jednoduché.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    TABBY: To nevidím poprvé, už kdysi proletěl netem článek o matce, která se nechala komplet přeoperovat, aby vypadala jak svoje dvacetiletá dcera. Ať žije krize středního věku a její zvládání s grácií.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    já sem dám jenom dvojče Ala Pacina
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    KAIAFOX: jakozto clovek s minimem znalosti se ptam, takova totemizace to akne musi ale dost zhorsovat ne? mit pul dne oblicej potazmo ty uhry zalite takovou vrstvou chemie... ?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    BUCCI: Njn, ono na ty vrchni fotce je dost videt, ze u analogu / velmi rannyho digitalu ta postprodukce jeste byla v plenkach. Matka na ni vypada jasne nejhur ze vsech fotek v clanku, pritom byla vyrazne mladsi. Asi na tom bude mit zasluhu i jeji pozdejsi plastickej chirurg.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Samozřejmě nevím, jak moc se orientuješ ve světě kosmetiky, ale "štuk" na obličeji vypadá trochu jinak, např. https://bit.ly/3kvST0K , tohle - vzhledem k fotce před, kde je vidět, že dáma nemá s pletí žádný potíže, jde jen o sjednocení pleti, nějaký matující pudr, řasenka, tužka/stín, upravený obočí a lesk na rty, takže žádná kovbojka, ale běžnej denní make-up ;).
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    já bych jen zmínil, že i fotograf věděl co dělá (respektive uměl splnit zadání a to od svícení přes filtr až po postprodukci) :-)
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    ERRTU: To něco mělo na obličeji tolik líčidla, že by to stačilo na natření jachty.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: to už neni mejkap ale regulerní štuk
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    když maj masku na obličeji tlustou cenťák a půl, tak se ani nedivim.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Matka a dcera vypadají jako dvojčata. Přesto je dělí 30 let



    Šedesátileté Dawn by její věk člověk tipoval jen těžko. „Lidé mi občas hádají věk kolem třicítky, což je pro mě obrovský kompliment,“ říká Dawn. Jejím klíčem k mladistvému vzhledu je zdravý životní styl, cvičení, kvalitní kosmetika, spánek a dostatečný pitný režim.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    CHAPORA: Jak jste na tom tenhle víkend? Betonuju plot.
    CHAPORA
    CHAPORA --- ---
    MERISCZ: Jihlavsko, Mokřady z.s. asi i další pomoc ocení, ale je to teda dřina.
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    CHAPORA: kde to je? Vypadá to úžasně.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CHAPORA: Tak to by mě mega bavilo!
    CHAPORA
    CHAPORA --- ---
    Víkendová obnova tůně.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam