• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    Jedno moje před a po, aneb z Hagrida na Franze Josefa I za hodinku :)



    SM3
    SM3 --- ---
    LINROOT: Tak voják tak nějak musí počítat s tím, že tam případně umře. Stejně tak fizl na ulici.
    Jinak čeští vojáci konkrétně v Afghánistánu nejsou nasazováni do bojů (poslední roky), dělají spíše zásobování odlehlých oblastí apod. Což je relativně pohoda, jasně nějaké riziko tam určitě je, ale s tím ten člověk za ty prachy musí počítat, vědí moc dobře kam lezou. Ty cesty jsou poměrně hlídané, nevypadá to jako v nějakých válečných filmech kdy po nich na 300km 10x někdo každý den vystřelí protitankovou střelu :D Takže mají relativně klidek.
    To že pyrotechnik nebo chemik je ve větším riziku než třeba řidič na "prověřených cestách", je tak nějak zřejmé, ale taky jsou za to dobře zaplacení. Život nasazují dobrovolně a pro prachy. To že jich tam 14 umřelo? Věděli kam jedou...
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    GANDHI: Ona sama historie fotograficke montaze je stejne stara jako historie fotografie.
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    GANDHI: ta by me taky zajimala
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KUBIIK: presne

    DELVIT: jj, to jsem si taky dohledal - spis mi skutecne slo o tu opravenou verzi, kterou patrne od ty doby vsichni prejimaj.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    GANDHI: Lunch atop a Skyscraper, 1932
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    GANDHI: Haló efekt dycky přece zvýší nám tu dramatičnost, to ví každej ;- )

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZABAKOVA: jen dodam, jeste jedno pred:

    vlastne by me docela zajimalo, odkdy se datuje ta verze, co kolem tech delniku dela ten outerglow efekt, takze ten original vypada jako kolaz
    ELIS
    ELIS --- ---
    PŘED:
    Texas Medical Association, 3. 7. 2020


    PO:
    Centrální řídící tým Chytré karantény, 31. 8. 2020


    /via Petr 'Permi' Vaněk, fb
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ZABAKOVA: Místo pripalovani cigára mu ukazuje telefon. Achjo.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    RSZ: Přesně, furt se řeší, co to udělá s ženskou, ale že já mám po třech dětech taky úplně zničenou figuru, to nikoho nezajímá :))
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    VALENTINA: je to fakt kus od kusu a těžce individuální věc, jak s množstvím nabraných kilo, tak s velikostí břicha (znám holky, co ještě na začátku 6. měsíce vypadají jak já po 3 pivech, jiný už vypadají jako 2 týdny před porodem....a zdá se, že tělesná konstituce na to nemá žádnej vliv, ten první případ se děje i u těch, co mají normálně 45kg i s postelí), tak s elasticitou kůže a možností návratu do původního stavu. samotný těhotenství může svým individuálním metáním hormonů úplně zvrátit i veškerý dokonalý genetický předpoklady -vytahaný břicho plný strií může zanechat preeklampsie, i když slečna moc nepřibrala a denně si kůži masírovala olejem....
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    WRNQ: Taky je dobré říct, ze Emily je o 4 roky starší než Chontel, holt s věkem ta elasticita taky trochu klesá...a plus prostě někdo má větší štěstí než jiný ;).
    RSZ
    RSZ --- ---
    WRNQ: s tím moc naděláte, já jsem po dvou porodech manželky trochu přibral, ale nic zásadního.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    GEISHA: Tohle se nedá předem odhadnout, ale myslím si, že elasticita kůže hraje velkou roli...u tý první se to už prostě nezlepší...tahle druhá je prostě ten případ, který závidí každá máma. Ale řekla bych, že je velmi důležitý, že ta první šla takhle s kůží ven a prostě ukázala, co se reálně děje většině žen.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GEISHA: jak se pustila na scestí?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Solidarność 0 vs Solidarność 40

    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    to je zajímavý, že holka, co takhle cvičí, břiho má zjevně osvalený, takhle dopadne, ono je to hodně o elasticitě kůže, ale tohle se imho už nezatáhne
    IF_
    IF_ --- ---
    SULTHAN: Plastiky určitě ne, myslím, že nějaký botox přiznávala, ale nabrala taky fakt hodně na váze při obou těhotenstvích.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam