• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    PEPO: ty "vrata" jsou zajimavej pocin :)
    LILITH213
    LILITH213 --- ---
    PEPO: Velká paráda :-)
    PEPO
    PEPO --- ---
    Naše před - v průběhu a po.... těším se na smršť kritiky! ;)

    GECKO
    GECKO --- ---
    KOOTCHA: Tak vidím prkna a mezi nima skoro nic... Když na to prší, tak dy desky pracujou docela dost, já dělal 5mm a je to málo, napadanej binec se z toho špatně čistí a někde se ty hranoly o sebe opírají...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KOPRETKA: S tím kačírkem jsi to posral. Hnus!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SITH: japonskou mít může. i kdyby ji měla tvořit jen plocha z písku se dvěma divnými šutry.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Když jsou ty terasy:) bohužel jsem si uvědomil ze ji budu o cca 60 čísel z každé strany ještě protáhnout takže v těch místech není na vazbu ale co, stojí :)

    GULAZ
    GULAZ --- ---
    GULAZ: toto bylo pred 4 lety.
    Tohle je pred 4 minutama:)


    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Kdyz jedou ty terasy...

    Pred


    Po
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Když se jedou ty terasy - samodomo, trošku křivá ale naše :) zepředu budou záhony ;)

    SITH
    SITH --- ---
    KOPRETKA: japonská zahrada říkáš?
    mezitím u místních permakulti odborníků a diktátorů toho, co máš mít na své zahradě:

    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOOTCHA: jsem myslela, že je to na mě, taky tam žádný nemám..))
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    GECKO: hele je to dočasný(potřebovala jsem na rychlo místo na hraní pro dítě, aby němělo furt rozbitý čelo), předpokládám že se to časem rozpadne, a já nechám udělat pořádnej kovovej rám a na to už dám nějaký PVC palubky, tak jak to tu mají níže..)

    Kačírek proto, že je tam bažina, a když zaprší, tak je tam všude mokro a bláto a takhle se dostaneme z domu do auta bez brození. Ono se ještě bude stavět, a tam kde je ted ten kačírek, se bude kopat do země kůli nádržím na žumpu a deštovku. Tak abych to mohla odkrýt a nebylo mi líto, že jsem si tam udělala hezký trávníček a stromy a pak to musí všechno pryč.. Takže tohle je provizorium, než se dostaví celý dům, pak tam bude všude japonská zahrada.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    GECKO: Všechna čest, že poznáš jaký tam mám mezery. :) Jinak díky.
    GECKO
    GECKO --- ---
    KOOTCHA: Měls dělat větší mezery... tuhle chybu jsem udělal taky. Ty prkna z boku budou asi hodně trpět, když už zaklopit, tak třeba cetrisem, ale uvidíš no.... Trochu ve spádu směrem od baráku to předpokládám máš. Jinak pěkný.
    KOPRETKA: Proč kolem tý chaty sypeš ten kačírek?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    tak a ještě teda pražský projekt - rádoby terasa, aby se dalo sedět na něčem rovně, je to celý z kopce a nedalo se tam ani sedět na židli. Jako mohlo by to být lepší ale dělala jsem to poprvý a sama. Lepší fotky před nemám.. Po ještě bude až bude celý hotovo, tohle je zatím mezi stav.



    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Tak rok co mi to říká paní... Mám to teda 160 km, tak tam nejsem moc často, ale jo trochu to vidět je..

    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    KOOTCHA: kdybych si to zvladla udelat sama, bylo by to super. Drahy to bylo jak svin, ale neni to nas byt, platila to tchyne, protoze ona nam vnutila tu predchozi partu (jsou to znamy mych znamych a udelaji to levne a rychle, jen za 20k... Zahucelo v tom tehdy 70k a jak jsem psala, po parte se slehla zem) . Jinak tam je problem, ze v casti ty terasy je kriva dlazba a v casti jsou betonovy zbytky skalky a obrubniku, coz vyrovnat do jedny roviny asi jinak nez tema podlozkama neslo. Rubat do toho podkladu taky neslo.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CERNAAMODRA: Taky jsem zrovna dodělal. Ještě budu okolo dělat chodník z placáků. S těma plastovejma podložkama jste se asi plácli přes kapsu...




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam