• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Sam a Dan. Pred covidem (piloti Quantasu) a nyni (rozvoz Coles - neco jako Tesco v Australii)

    VXP
    VXP --- ---
    SMOKINGVENCA: a co tahle? :)

    Soft Cell - Tainted Love (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=XZVpR3Pk-r8
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SMOKINGVENCA
    SMOKINGVENCA --- ---
    gdyžtag smažte....

    před
    Gloria Jones Tainted Love Original 1964
    https://www.youtube.com/watch?v=OJKe2j9Wjh4


    po
    Marilyn Manson - Tainted Love (HD)
    https://www.youtube.com/watch?v=dbhjEDH4pIk
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    GECKO: tak to je fakt ultra pekny!! omfg. plus za cestopisy zmikunda a hanzelky..
    GECKO
    GECKO --- ---
    YENNEFER: Ale jistě, ozvalo se ze sluchátka... http://io.pinknet.cz/milire/index.php?itemid=74 ale je to už dost dlouho, pak jsem koupil přenosný lzžařský vlek a tři zimy nebyl sníh v podstatě žádný...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GECKO: já vím, jak to vypadá na silnicích, jde mi o zasněžený dům :-) kdyžpak sem pak foukni fotku po sněžení :-)
    GECKO
    GECKO --- ---
    77WHITE: Jasně.. já tomu naprosto rozumím, je to samozřejmě tak. Na nový vybavení už teda fakt nebylo, takže dům je částečně (a ještě teď) zařízenej tím, s čím jsme se přistěhovali, něco z toho je ještě sektorový nábytek ženy rodičů ze 70. Takže to chápu. A stejně tak chápu, že na těch fotkách nechce mít v polici narovnaný hrnky a sklenice ale pěkně uspořádaná knihovna je lepší atd... Já se tím vlastně dobře bavil...

    GIINGGER: Křesílka, konferenční stolek, židle u jídelního stolu, koberce, dětský židličky a stolek a křesílka na terase jsou dodaný, v reálu je tam jiný nábytek. Regály (knihovna s akvárkem uprostřed), jídelní stůl, linka, klávesy, kytara, to co je v předsíni za skleněnýma dveřma je místní :)

    YENNEFER: No, většinou tu je sníh no.. cca 600 mnm, předhůří Jizerek. Ale zas to nebývá drama... silnice se pluhují a díky tomu jsou často líp sjizdný než v Jablonci, kde to rozsolí a rozjezdí, takže je z toho mazlavý klouzavý bláto. Naprostá většina lidí tu má normální auto s náhonem na předek, chce to slušný gumy a v autě řetězy a lopatu a v mobilu číslo na souseda s traktorem :)

    1MALALISTICKA: Ono to bezprostředně okolo není les ale spíš neřešený nálety, je tam pak ještě louka a až pak les, takže ochranný pásmo jsme řešit nemuseli.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    KAIAFOX: pokud možno ne jen do pošty Kaiafox, akorát architekta vybírám, tak se mi inspirace bude hodit. Dík
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    GECKO: to je skvělý, boží ten les okolo, interiér sice jasně učesaný na focení, ale příjemně to tam musí působit i za provozu. Moc se mi to líbí.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GECKO: máte to moc hezký, jak to tam vypadá v zimě?
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    GECKO: Ty modry kresilka jsou super. Ta jsou vase nebo soucast umelecky aranze? :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    PEPO: Nádhera. Kdo vám to kreslil (klidně do pošty)?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GECKO: mas to moc pekny.

    K tomu foceni- to je fakt architektova nocni mura, alespon my to tak temer vzdy meli:) Ty domy vznikaj dlouhy roky, chces pak mit neco prezentovatelnyho a bohuzel to narazi na vybaveni, ktery si nemel moznost ovlivnit (nebo na to nezbyly penize). Takze ta dodavka plna doplnku a nabytku je docela bezna. Je to vzdy balancovani na hrane, abys neurazil spokojeny vlastniky a zaroven vyprodukoval neco “do casopisu”:)

    Pak je tam taky cenovej duvod, protoze dobrej archi fotograf se snadno vysplha na par desitek tisic, a za ty penize uz chces co nejvetsi prask.
    GECKO
    GECKO --- ---
    KOOTCHA: Díky... mimochodem, příběh vzniku těch fotek je celkem vtipnej. Už jsme tu pár let bydleli, když se tu najednou objevil pan architekt, že někde poblíž realizuje jinou stavbu, tak se na nás zajel podívat, jak to vypadá a jak se daří... No a přišel s tím, že by rád měl pro presentaci pěkný fotky a ne jen ty cvaky z průběhu stavby a jestli bysme souhlasili, že by přivezl fotografa a udělali profesionální fotky... no tak proč ne...

    Ve smluvený termín dorazil Klanc s autem plným dekorací a tak tři hodiny jsme aranžovali... v tý skříni nebudou naskládaný hrnky a sklenice, ubrus pryč, stůl (i když IKEA) moc dobrý, ale židle dáme jiný. atd.... ale vlastně si to odkamal sám :).. pak dorazil fotograf a byli tu půl dne a udělali stovky fotek... a byly to přesně ty situace, kdy chodili kolem baráku, koukali a vedli takový ty řeči.. odtud to vyfotíme za půl hodiny, to se stočí slunce a bude lepší světlo atd... fakt zábava... ale ty fotky jsou myslím moc pěkný. Jinak v tý presentaci je to i zmíněno, že některé kusy vybavení interiéru a dekorace jsou zapůjčené. Provozní stav se třema dětma je o malinko méně učesaný....
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    GECKO: Ten interiér je dost pěknej!
    GECKO
    GECKO --- ---
    PEPO
    PEPO --- ---
    SITH: jo! jediné co mi z toho vychází jako reálné je pergola. Markýzu mi ty konzole na okenici už neunesou a plášť už narušovat nechci.

    ale bude to obrovská pergola... nejdřív musím zjistit jestli to pujde vůbec DYI (terasa má přes 8m na délku), nebo jestli bude třeba ocelová konstrukce...
    SITH
    SITH --- ---
    PEPO: zastřešení terasy plánuješ?
    PEPO
    PEPO --- ---
    JAKE_UP: nechci to tu nějak zaspamovat, tak jen takhle...







    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam