• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Tyden v izolaci s osmiletym ditetem, tak doslo i na kresleni.

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ANTONIN: přesně tak, stejně jako s těma barákama, proč to sem lidi dávaj, existujou ještě víc spadlý baráky nebo jakože mnohem víc zrekonstruovaný baráky! Nebo s tím stárnutím, existujou lidi co zestárly mnohem víc!!!! Jako!!!
    MONROE
    MONROE --- ---
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    Skoro stejná myš, úplně stejný kocour.

    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    JAKE_UP: A to tě osvobodilo, že?
    MALATI
    MALATI --- ---
    Další kousky:
    People Who Used To Be "Ugly Ducklings" Share Their Transformations, And We Can Barely Recognize Them (82 New Pics) | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/...-duckling-beauty-transformation/?cexp_id=32935&cexp_var=17&_f=featured

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JAKE_UP: probuh kdo to po tobe chce?
    me zarazi velkohuby prohlaseni, ze teda radsi budes delat neco, co vubec nedelas :-D
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Tak když máme to výročí spojení NDR a NSR



    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    PPNEKK: hele, mě zas má nevím proč v ignoru ID Koudy a taky to nerozmazávám.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ANTONIN: koukám, id SHIT si me dal asi do ignoru, kdyz nevidim jeho příspěvky. Asi jsem mu nekdy dal palecek dolu a on to neunesl :D
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ono jde asi o to, že s takovýmhle náporem ve svým popisu práce nepočítaly. Přece jenom horník věděl, do čeho jde, kdežto tohle je bezprecedentní situace.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    PALEONTOLOG: Za to se opravdu odmítám cítit provinile.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JAKE_UP: jj jesteze nastesti zadnej kamen lamat nemusis
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    já mám taky mozoly! z neustálýho lezení! dokonce i z lezeček! chcete je vidět ?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Taky úplně nesdílím ten hype okolo zmordovanejch sestřiček. Ale asi úplně nerozumím tomu, proč bych je měl srovnávat s horníkama nebo šlapkama a do krve se dohadovat, kdo to má těžší. Každej má svým způsobem těžkou fachu a nikomu nic nebrání v tom, aby šel dělat něco jinýho. Cpt. obvious out.

    Já osobně ale radši budu lámat kámen než denně utírat posraný prdele nebo se vystavovat riziku jakýkoliv nákazy nebo vůbec jednat s nemocnejma lidma nebo obecně lidma.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    me se delaj od gamepadu mozoly na palcich - mam to nafotit?:p
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    SALVATOR: Antonine, ty pico elektrarenska...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Mozoly od nástrojů, nohy ztvrdlý od těžkejch bot... Hm... Antoníne, topiči elektrárenský, jsi to ty?
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    SITH: asi ti nafotim moje mozoly od zeleznejch naStrojů stvrdily nohy Od tezkejch bot, můžeš si stoho udělat foto report...chci jen říct ať premejslis nad tím co je všude okolo za kurevskou drinu.Dokonce za ni ani lidi nedostávají zaplaceno a makají takhle desítky let..A tady par votlacenejch ksichtů...zkus taky nikdy něco dělat rukama.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SITH: poté, co takovéhle fotky v zahraničí nafotilo několik fotografů za posledního půl roku, přišel čas, aby i nějaký český umělec začal být originální a vytvořil něco silného. a pěkně vykontrastoval, aby to vypadalo co nejhůř.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam