• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DROOPI: Píše tam, že měla nějaky zdravotní potíže. Dal jsem to sem kvůli zřetelnýmu před a po :)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    FRK_R23: cetl jsem ten jeji pribeh a myslim, ze to je proste kdyz nekomu cvakne v hlave.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MONROE: To mě taky, ale je to před a po :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    FRK_R23: Ta se mi libila vic pred.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Pred 167kg.
    Asi nejvetsi promena kterou jsem zatim videla.



    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Já se sestrou na mých dvou svatbách 2011 vs 2020...

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MISHACZEQ: To video som videla, keď bolo nové, ten makeup artist vyzerá dosť šílene. https://youtu.be/RSft3TCQ8to
    ZCR
    ZCR --- ---
    VERSONNENHEIT: ale je to praktické, na tomhle barevném podkladu nebude plíseň vidět
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    22DAEMON: mně se víc líbí ten původní čistě bílý jednolitý sprchový kout. Stav napravo mi přijde obludnej a konkrétně tato kombinace dvou rozdílných stylů obkladaček dosti šílená...počítám že to dělal někdo podomácku jak mu to vyšlo.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Nahodnej prispevek na insta

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    22DAEMON: psycho
    TABBY
    TABBY --- ---
    GECKO
    GECKO --- ---
    ALENNAI: Tak dobře no, možná jsme to s ironií trochu přehnal... ale teď vážně. Fotky před z toho r. 2006 jsou strašidelný, ten barák má evidentně velký problémy s vlhkostí a střecha je zoufalá. No a pak jsou tam sem tam fotky z průběhu.... zajímavý je, že střešní krytina se měnila 2x, nejdřív na nějakej asfaltovej šindel a pak na ten Bramac Tegalit, co tam mají teď. Ale celkově to je děsněj bastl. Nejde ani tak o tu hromadu dekorací, to je asi život paní domácí... ale ten strašněj umělej obklad, proč do tohohle baráku cpali ty plastový okna, navíc v přízemí jiný než pak do těch vikýřů ... když už do tý střechy vrtali, proč ji nepředělali celou (a na původní krovy dali tu těžkou krytinu) a nabastlili na to vikýře, co vypadaj jak sarkofág v Černobylu, proporce to má celý pekelný... Rozpracovaný fotky (zvlášť toho, co dělají svépomocí) ukazují na lepení jak vlaštovky, řemeslně to je děs. Vzhledem k tomu, jak ten barák vypadal soudím, že je to cca 100 let stará stavba, tehdy postavená stylem co okolí dalo, ať to je co nejlevnější a všechny další rekonstrukce včetně této poslední byly víceméně vizuální... (nějak nám opadává omítka, nastříkáme břizolit a podobně). IMHO investovali spoustu energie a peněz a výsledek v sobě má strašně moc rozporů a kompromisů... to je celé.

    Je mi jasný, že ten původní barák nezbourali, ale podle mě to je ta největší chyba, který se dopustili.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ALENNAI: Tak jedna vec je viktorianska cervena cihla, na viktorianskem dome a uplne jina pak vsechny tyhle nelepovaci silenosti ci keramicka dlazba. Mozna tak, kdyby to byla protahla kvadrovita "moderna", na ktere by byla vyskladana cernobila mozaika v "kamuflazi" raketoplanu ;-)
    AMANT
    AMANT --- ---
    TRAGED: je bozi, pozdravuj ho!:))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRAGED: znáš ten vtip jak přijde kluk do zverimexu a ptá se prodavače: Máte tady nějaký chameleony ?
    a prodavač odpoví: No to bych taky rád věděl.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Pro velky uspech tedy jeste dnesni citronove venceni :-)

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    MATTTRAGED: Je to horší, než jsme myslela.... jsou to ty nalepovací pružné pásky, co se jenom ohnou přes roh Izoflex a podobný sračky. Takže už ani fasádu neberu na milost :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam