• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SITH: Hele, záhonky s obrubníkem před lepší :)) Stačilo srovnat a vypucovat, plus já bych tam vrazil aspoň lavici abych se mohl zašít, nebo na pozorování růstu mrkve.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ENDER: ale PO je zase bliz vode. na kraji pozemku si udelas svah smerem k baraku a aby se to nestihlo vsaknout, tak posledni dva metry u baraku vydlazdis. libiva nefunkcni sracka, co se bude muset neustale udrzovat a po kazdym desticku vymetat mulc a hlinu zpatky z tech sutru. ale asi je tam vsecko, co se dotycny libi, jako kdyz Homer designoval auto.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    TANTRAMAN: docela by mě zajímala funkce kanálu u dveří... že musel zůstat čumět do toho ohraničeného hněda u dveří, které za pár let možná nadělá ještě dost legrace.
    ZCR
    ZCR --- ---
    SITH: nebyla by fotka: "A takhle to vypadalo po prvním přívalovém lijáku"?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SITH: Jaka zahrada?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SITH: Takhle nechat vodu z okapu téct do základu není úplně dobrý.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Tak to je přece jasný, že to změnila prakticky ve vyprahlou poušť, která dříve či později pohltí i ten dům, lidi co v něm bydlej, jejich děti a děti jejich dětí...
    SITH
    SITH --- ---
    ENDER: mám už v hlavě několik adeptů, kteří se již pilně připravují na vnucování svých názorů na to, jak má vypadat cizí zahrada
    ENDER
    ENDER --- ---
    SITH: myslim si, ze je spravny cas na to rozjet debatu o tom, jak to pred bylo vyrazne blize prirode a vic vegansky!
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SITH: to kamenný dláždění muselo dát takový práce a přitom výsledkem je tvarově rozplizlej hobití chodníček :D
    SITH
    SITH --- ---




    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MALATI: To je jak zateplování škol v ČR. Hlavně veselé barvičky na ten polystyren.
    V3S
    V3S --- ---
    ALONSY: ne, nejde jen o prereknuti v letopoctu, je to retardovany od zacatku do konce ... se chtel kluk dostat do telky, aby mu zavidely cely tesany a pardubice, a udelal ze sebe uplnyho vola, za coz si zaslouzi posmech ... vic bych v tom nehledal
    SMETY
    SMETY --- ---
    MALATI: WTF :-))))) No ne...
    KOHOUT
    KOHOUT --- ---
    MALATI: to je nějaký meme?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    V3S: k zasmání se to je, ale vážně všichni ti, co tvrdí, jak je blbej a neví, se nikdy v ničem takhle debilne neuřekli?
    MALATI
    MALATI --- ---
    Bored Pandu si asi zablokuju, srdce mi krvaci....





    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BERRY
    BERRY --- ---
    Pomeranče - Uhelný trh - 1910.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Děti ze seriálu Kutil Tim: Neúspěšné podnikání a vězení. Takhle se změnili bratři Taylorovi po 29 letech od premiéry
    Děti ze seriálu Kutil Tim: Neúspěšné podnikání a vězení. Takhle se změnili bratři Taylorovi po 29 letech od premiéryTVGURU.cz
    https://www.tvguru.cz/...0&dop_req_id=WPzYhJUGlMO-202010200619&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam