• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    jedna vlastní z večera, kdy už je na zahradničení venku tma...

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Belgické městečko Passchendaele před a po třetí bitvě u Ypres

    (fotky jsou vůči sobě otočený o 90°)

    RSZ
    RSZ --- ---
    chvilku to vypadalo že brána spadne a najednou pěkná rekonstrukce. "Tiergarten" ještě prosvítá..



    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    Česká Lípa

    KN0FL
    KN0FL --- ---
    MARASAN: 184
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    MRKEVREDKEV: jo, je to standardni, proste pouzijes to, co ma potrebnou vahu, napr plne nalozeny nakladaky. Nuselak musi davat ale radove jinou vahu, testoval se tankama i raketovyma motorama.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KN0FL: To jsou ale nějaký dechový cvičení, ne?
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    MRKEVREDKEV: dělá se to standardně jako kontrola výpočetního modelu a skutečnosti, buď statická nebo i dynamická
    SITH
    SITH --- ---
    MRKEVREDKEV: praktický, levný a rychlý
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    V3S: jsem myslel, ze tyhle zatezovy zkousky byly takovej flex inzenyrstvi minulyho rezimu (tanky na Nuselaku atd.). zda se, ze se to dela furt. to je standardni postup pri stavbe mostu/lavek/..., nevite nekdo?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KN0FL: kolik meris na vysku?
    KN0FL
    KN0FL --- ---
    Z vlastní zahrádky:
    -Šest měsíců
    -Intermittent fasting & low carb
    -Hodinka a půl cvičení skoro každej druhej den
    -102 kg -> 91 kg
    -Chci někam lehce pod 85 kg :)

    A2-2 A1-1
    V3S
    V3S --- ---
    Trojska lavka

    1984



    2017



    2020



    V3S
    V3S --- ---
    JAKE_UP: nemam telku, nekupuju casaky, tak jsem si musel googlit, abych zjistil, ze to je manzelka toho zmrdecka, co dela pr buresovi ... ale jo, jista podoba by tam byla ... nosi dita taky laskovne rozeplou kosili na podprde?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---


    (horní řádka je z https://www.imdb.com/title/tt0074074/ kdyby někdo potřeboval )
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TANTRAMAN: na konec okapního svodu není vidět, může být veden do trubky v zemi a někam dál do vsaku
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    V3S: To je dvojnice Dity P.?
    V3S
    V3S --- ---
    SITH: pockej, Dano, ty nejsi Dana? uz jsem si googlil dalsi tvoje projekty a napsal ti dost osobni SZ na IG, protoze jako tvoje video Zahrada ve svahu a tvuj outfit v nem, to nenecha chladnyho snad nikoho ...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TABBY: To me ted docela triggeruje, mam pro tyhle baraky slabost :)
    TABBY
    TABBY --- ---


    Není to moje ;)
    The James Scott Mansion, 81 Peterboro, Detroit, Michigan. Designed in Richardsonian Romanesque style by Mortimer L. Smith & Sons, built in 1887 for James Scott. Nicknamed “The Peterboro Castle”
    As you can see, a few years ago this home was a complete ruin before it was fully restored into an apartment building. Photo and text by Jesse @breathing_timemachine
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam