• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GREW
    GREW --- ---
    GRANTORINO: Az na tudle, ktera se sprznila uz predem, sou za me urcite vsechny ostatni lepsi "PRED".
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: Téhle paní to prospělo. I ostatní vypadají lépe. Jen je prostě vidět, že paní vizážistka má ráda rezavohnědé stíny, nehledě na barevný typ klientky.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    GRANTORINO: Televizní moderátorky lvl 100 :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jo uznavam, ze jsem udelala chybu. Mela jsem to dat jenom jako jeden obrazek, tak by vyniklo to, ze ty zensky to pomohlo prokouknout. Takhle hodnotite celek....
    kdybych dejme tomu vybrala jen tuhle jednotlivou, myslim, ze bychom dosli konsenzu, ze ji to pomohlo...

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ENKATT: ... kdyby jen rtěnka. Taky špachtle.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    NELLAS: jedna rtěnka posloužila všem ))))
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    NELLAS: A k tomu tak jako z umělé hmoty.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GRANTORINO: Mně to přijde jako všechno podle jedné šablony. Po vypadají všechny hrozně podobně.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    vizazistka Simona Holešinská, za me dobry :)













    AMANT
    AMANT --- ---
    VERCA_ZABA: jj, ja mu to neberu a sem rad dys vidim, ze mu dela radost:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    FRIZER: v Ikea police zvlášť máte, jedna za 250:) ale jinak chápu, taky to mám rozdělený buď po žánrech a nebo autorech (King zabere třeba už skoro tři celé police:))


    AMANT: njn, ber to, že je to třeba investice. Tím se uklidňuju někdy já - kdyby bylo nejhůř, tak v komiksech, knihách o architektuře nebo nesehnatelných kusech např. od Kinga máme desetitisíce. Z fetu se ti to nikdy nevrátí
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    AMANT: to každopádně, k tomu nikdy důvod nepotřeboval;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    1MALALISTICKA: takze se ale muze pochvalit ne?;)
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    AMANT: minimálně dva lidi z loňské fotky u nás už nedělají. Že je jich víc na fotce znamená jen to, že musí makat ještě víc směn, aby pokryli kapacitu lůžek... Ale i tak jsou skvělý a milý a úžasný a já sem na měkko, že s nima můžu pracovat:)
    AMANT
    AMANT --- ---
    1MALALISTICKA: dobry je, ze vam evidentne lidi neubejvaj. to by se mel andy asap pochvalit.
    AMANT
    AMANT --- ---
    VERCA_ZABA: pulku ma ode me, tak aby mama videla za co ty prachy litaj:P spiceny WH pentalogie 550 za kus a podobne:)) dyby raci fetoval, to by bavilo i me
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    VERCA_ZABA: To je Warhammer police, ta bude časem zaplněna, jde mi spis o to mít to po sériích a žánrech než za každou cenu narvany po okraj, navíc myslím , ale nejsem si jistej, ze v Ikea zvlášť police nemame
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    FRIZER: proč si nekoupíš polici navíc? V ty knihovně máš třeba druhou řádku seshora zbytečně velkou. To je hrozný plýtvání místem mít všechny police stejně velký a pak mít takové mezery (vím, o čem mluvím aneb v mém případě už přemýšlím, kam nacpat čtvrtou knihovnu..)
    A_LIENKA
    A_LIENKA --- ---
    SIEGR: jé, toho jsem taky před pár dny skládala, jen je narozeninový, už je čestným členem rodiny v temném koutě. Bohužel nemám před. Ať nejsem OT, tak synátor skládal vánoční lodičku.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam