• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: přesnější by pak byla ta jedna linie cajtů bez vybavení co stáli na schodech, ale to bylo až poté, co jsem tohle postovala.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KEL: no proto píšu Washington, ne Capitol. To že byla tahle ostrá ochrana památníku bez zastupitelů a kongres a senát hlídalo jen pár postarších policajtů je o to zajímavější rozdíl.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MONROE: vidíš, moje babi s dědou by mohli mít podobné fotky, brali se teda o rok později, v 53 roce :). Zajímavé je, že tehdy měla babička kytku z bílých šeříků a když jsme o 60 let později chtěli dle fotky nechat na výročí udělat stejnou, tak byl docela problém bílé šeříky sehnat, protože ještě zdaleka nekvetly a musely se objednávat kdovíodkud.
    MONROE
    MONROE --- ---
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    2017 / 2021
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Washington DC

    2.6. 2020



    6.1.2021
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ZCR: Ruším dílnu po otci - mám jich plný šuplík. Když tak napiš do pošty.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZCR: tvoje záliba v přejetých hadech mě těší! keep up the good work!
    ZCR
    ZCR --- ---
    HNILOB: koukám i pro ručně sekané... já mám pro staré pilníky a rašple slabost a z blešáku jich mám zásobu... kolikrát málem století staré, a furt použitelné - jeden, tak 10 cm dlouhý plochý do špičky jsem zkoušel naostřit směsí kys. dusičná - kys sírová, a zabralo to báječně.
    Z jehlových pilníků si dělám miniaturní struhy.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZCR: třeba je to výstraha pro ostatní rašple:)
    ZCR
    ZCR --- ---
    HNILOB: a dá se s tím ještě rašplovat? :-]
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: super! dik :)
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    GRANTORINO:

    jumpei mitsui

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Hokusai's The Great Wave off Kanagawa is a staple of Japanese art. Created using traditional woodblock printing techniques, the work typifies the ukiyo-e practice. Given its prominence and popularity, you may think that The Great Wave that we know and love is the only one of its kind. However, Katsushika Hokusai actually depicted this subject matter several times throughout his life, culminating in a collection of four similarly themed canvases.
    1797 - 1803 - 1805 - 1826/1833
    The Surprising Evolution of 'The Great Wave of Kanagawa' by Hokusai
    https://mymodernmet.com/...ion/?fbclid=IwAR1Q0ubVR_ChDcpr5IVgm2b80cyzTg6KgEFlGQTbgInEzGu2qnRCh2nLETM







    CDR
    CDR --- ---
    20 let

    Steklovata - Novi God
    https://www.youtube.com/watch?v=hz_gOFRwTcg



    Steklovata. Novi God. 2019-2020
    https://www.youtube.com/watch?v=VBdEaWMui04
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Jedna dnešní blbost, dekorace vyrobená z lahve od oleje a ledek z aliexpresu.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam