• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Ehm...

    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    TWORBO: mladá, těžko hádat, podle škol si myslím 30, a mluví rusky :-) velice roztomile :-)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    ANNONKA: a kolik ji je?
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    GREW: vidím, že sledujeme stejnou Korejku na youtube :-))))))))))
    GREW
    GREW --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JASMINOVA: Mazec jak oba pořád vypadají stejně.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    V__M: Je to prosté. Někde na mezinárodním uměleckém Nyxu je prostě jen výzva kdo lépe namaluje z tvojí předlohy. To je celé.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    V__M: Dobrý i na artwork do MtG!
    V__M
    V__M --- ---
    Já se zase omlouvám, ale tohle sem dám musim.

    Taviče Petra jsem u jeho kuplovny takhle zvěčnil v roce 2017, uplynulo pár let a včera mi přišlo na instagram upozornění, že mne někdo označil v příspěvku.
    A teď se podržte - taviče Petra právě namalovala íránská výtvarnice Sona Eslami. Jedná se o olej na plátně 70x50 cm a já už vlastně nevim, co si o tom všem mám myslet.

    To až se Petr dozví, že ho portrétují v Íránu, to se z toho pomine. :))

    LU_TIEN
    LU_TIEN --- ---
    Jaroslav Kučera
    Praha 1973 - Michalská ulice
    Téměř 40 let se na mě tato krásná blondýna zlobila, aniž bych věděl důvod. Jen jsem mohl tušit.
    Původně jsem pod fotografii psal mini zážitek s ní před vinárnou Blatnička, kdy mi řekla, že pracuje na "Malém rynku" v prodejně s rybářskými potřebami. Já k tomu poznamenal, že mi to k ní nějak nesedělo... Pak jsem fotku vystavoval na mnoha svých výstavách a taky v roce 2002 na Staroměstské radnici, kde mi do knihy hostů naštvaně anonymně napsala: "Pane Kučero, opravdu jsem v té prodejně pracovala, stala jsem se vedoucí a pracuji tam do dneška".
    A nakonec jsem měl i retrospektivu v Tereziánské křídle Pražského hradu v roce 2013 a úplně poslední den mi volala paní N. a řekla mi, že ona je ta dívka na billboardu výstavy na Hradě. Omluvil se za tu poznámku v mé vzpomínce a poprosil ji, aby aspoň na chvilku přišla. Setkali jsme se u toho poutače a já ji, dnes již dámu, vyfotil u něj přesně tak, jako tenkrát u Blatničky. Cigarety "slimky" kouřila pořád stejné.

    Fotka s paní N. v roce 2013 před bránou do Královské zahrady

    KLAIR
    KLAIR --- ---
    LEENVECKA: tak už to prohlášení z odpoledne bylo takové.... že vlastně není na intenzivní péči....
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SITH: a ja doufala, ze to nejak da :/
    SITH
    SITH --- ---
    Sir Thomas "Captain Tom" Moore (4/1920 - 2/2021)
    Captain Tom - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Captain_Tom
    SITH
    SITH --- ---
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    LEMRICKA
    LEMRICKA --- ---
    17let rozdíl

    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    ACKO: 165000 USD, aby ji nikdo nepoznal a snad si to za rok sedne. Ja ti nevim
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RSZ: Hruboskalsko!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam