• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    KOOTCHA: Byl jeden rok, kdy to neplatilo, 1. třída 1989/90. Moji spolužáci ze základky, kteří nešli na víceletý, ale až na čtyřletý gympl, maturovali o tok později než já.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    NELLAS: ...a dostatečnou dávku sociální inteligence k tomu, aby se tím chlubil.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KACHNIZON:
    ... ale moc pro pobavení to není.
    Masarykova ZŠ.
    Nádherná Baťovská architektura změněná na sterilní polystyrenem oplácaný bytový dům.
    Podle mě by se za něco takového mělo zabíjet.

    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    Za trest jsem všichni diskutující dají fotku zš vs současnost atd pobaví pro změnu ostatní :-D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOOTCHA: Moje sestřenice je o měsíc mladší než já, ona šla na víceletý gympl, já ne, ona maturovala o rok dřív jak já. Do první třídy jsme nastupovaly obě stejně. Tak si klidně mysli, ale pokračování radši už do pošty.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    NELLAS: Já myslim, že ten maturitní ročník chyběl právě proto, že se ze sedmiletýho gymplu stal osmiletej. Já byl první ročník, co měl devítku a končili jsme v oktávě. Ty před náma končili v septimě. Ale pravda je, že už jinde jsme. Je to jiná vesnice...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOOTCHA: Ono tehdy fakt šlo přeskočit devítku, protože někteří nastoupili v šesté třídě na sedmiletý gympl, který se tehdy neprodluzoval na osmiletý. U víceletých gymplu pak opravdu chyběl jeden maturitní ročník. A Burkhar na to má přesně ten správný věk, aby to sedělo.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hele, vím, že za to můžu i já, ale nemůžeme se vrátit k před a po? :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    BURKHAR: :) Ty jsi fakt vemeno. Gympl má stejnej počet roků studia, jako poměrná část základky+střední. Jestli jsi měl v kvartě prvák, tak bys na základce končil osmou třídou taky.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Me na tom seznamu jednoznacne chybi babyshark a mesita. Kdyz na to kouka na internetu tolik lidi, nemuze to byt spatna muzika!
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    RADIQAL: Jen jestli sme na ten "projekt" uz dostatecne vyzrálí!?
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    NJAL: Zajímavé srovnání, nebyli by k tomu ještě spektrální analýzy, aby bylo jasno jakým způsobem (co) to bylo zesíleno.
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    BURKHAR: Se nežinýruj a pochlub se nam svou vlastní před a po hudbou.
    JIMX
    JIMX --- ---
    machrovat, jak šíleně odmítám popík a pak na druhý místo kvalitní hudby napsat popíkáře Mozarta ... to je fakt fail a dál to nemá vůbec smysl rozmazávat ...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GRANTORINO: Psal jsem na konci, že bych mohl ještě hodinu pokračovat (v psaní).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KOHOUT: Osobně se těď snažím více tvořit a dosáhnout té přidané hodnoty mimo zavedená schémata, čili vlastně i dost revolučně. Nejsem pyšný na první půlrok tvorby EDM a nahrávání nástrojů do projektů, nicméně se snažím dělat něco, co mne bude bavit i při zpětném poslechu. To, co dnes v drtivé většině vzniká je jenom schéma, které je čitelné, nepěkné a neposlouchatelné. Od osmi (čili 30 let) se věnuji tvorbě hudby a pořád to neumím. Ano, ukamenujte mě. Vkus si s sebou vezmu. Poslouchejte si, co chcete, nebudu se vám za to smát veřejně (jenom v duchu).

    A na závěr má oblíbená.

    Před:

    King Crimson - Larks' Tongues in Aspic (1972)
    http://www.youtube.com/watch?v=WhudDa3JAyc


    Po:

    King Crimson - Larks' Tongues In Aspic Part II (Live In Japan 1984)
    http://www.youtube.com/watch?v=3NktorknC3E
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BURKHAR: je to moc kratky seznam, dobre hudby je mraky az do soucasnosti, navic tam chybi vychytana hudba z orientu, jak jsme se onehda bavili v poste, maj jeste vychytanejsi rytmy a je to tu pole nezname a neprobadane, nicmene i ja si doma zahopsam na Daft Punk, prestoze miluju modalni hudbu treba a popravde chapu tvoje rozhorceni nad diskoskou, nastesti ani mne ani tebe to nikdo nenuti poslouchat :)

    jak se rika, bud tisic lidi posloucha tri akordy nebo tri lidi poslouchaji tisic akordu

    zaujme naulici lidi cernoch, co proleze kytarou bez vypletu celej nebo japonka hrajici mistrne na citeru? s tim se musis smirit, rika se tomu mainstream :)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    BURKHAR: Ses geniální, podobně jako strejda Howking, je vas na ubohym starym diskuzaku skoda
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FRIZER: Já do deváté nikdy nešel, přeskočil jsem ju víceletym gymplem, bo nejsu taková nula jako ty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam