• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    TABBY: tak krasna ulice to byla..
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    FEFERONIE: to by mu to piko mohlo pomoct...
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    STEMBUS: Ta po bude zrejme starsiho data. Ted je to +20kg
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Včera dávali perníkovou věž - Radek Kuchař
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: I když to se možná týká hlavně tryskání brokama, zas tak do toho nevidim. :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    S tim háčkem nahoře vypadá jak nějaká černá ovce z rodiny teletubies
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    V__M: Jasný, já bych ale řekl, že dneska už se to dělá mašinama.
    V__M
    V__M --- ---
    JAMILLOS: A to zase ne. Do pískovací komory by nikoho v montérkách nepustili. Starej model to ale je.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    NOIK:
    V__M:
    Tohle je samozřejmě nějakej (nejspíš starej) extrém, lidi na cídírně chodí normálně v montérkách.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VYHULENY_UFO: Tos' měl vzít na časosběr video rovnou. :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VERSONNENHEIT: hmm mrtvola. kdysi davno jsem nasel na silnici za barakem mrtvyho potkana.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VERSONNENHEIT: jsme v biologii vařili čerstvý kosti v hydroxidu, šlo to dost rychle
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    PALEONTOLOG: to záleží, jestli máš čerstvou mrtvolu, nebo starší. Způsobů jak to macerovat je víc. Mně přijde lepší dělat to za studena, je to šetrnější. Nebo rychle ovařit jen ve vodě, obrat nahrubo a pak to máchat na studeno v hydroxidu, který je dobrý měnit a průběžně to čistit.
    Před bělením je nutný to odmastit a nechat vyschnout, na odmaštění se používá buď jar nebo amoniak.


    DEVIL: to někdy zkus... jestli najdeš mraveniště
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    JONEZ1: ten nálezovej stav byla totálně vysušená a tvrdá mumie, který jsem nebyla schopná ani oddělit hlavu, takže jsem to zatížila šutrama, aby mi to nikdo neuklidil a počkala jsem, až to párkrát zmokne a vyhnije. Vrátila jsem se pro to v momentě, kdy z toho už odpadávala kůže a byl v tom hmyz - ne aktivní červy, ale hlavně muší kukly. Tak jsem to v rukavicích vzala a to nejhorší jsem oklepala a dala do několika pytlíků. Dost to smrdělo. Donesla domů, opláchla vodou hmyz a naložila jsem to za studena na den do hydroxidu. Pak jsem vybrala háčkem zbytky mozku a vylámala z dutiny nosní skořepy, nejhorší bylo asi čistit vzadu za pantama dutiny kde jsou zvukovody. byly v tom chlupy a nešlo to ven. Pak jsem asi hodinu vařila v jarové vodě kvůli odmaštění, nechala na slunci den vyschnout a vybělila 5% peroxidem. takže asi dva dny :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    PALEONTOLOG: jo? ja sem myslel ze se da do mraveniste a pak se dolestuje zubnim kartackem s pastou
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VERSONNENHEIT: to se vaří v hydroxidu ne ?
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    VERSONNENHEIT:: krásná práce. Smím se zeptat, kolik to zabralo času a jestli kočka byl náhodný nález, nebo nějaká "přízeň"?
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Vlastnoruční preparace kočičí lebky.
    Stav PŘED radši zmenšeně s možností rozkliknutí :)




    V__M
    V__M --- ---
    NOIK: Cídí, resp. pískuje. Každý odlitek je třeba po vytlučení z formy vyčistit. No a pískování je jeden z nejefektivnějších způsobů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam