• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Můj pohled mužské části zdejšího zvěřince: u pár z nich bych řekl šul nul, vypadají jakž takž i po zásahu, ale většinou se mi ta změna nelíbí. Mně se ale obecně tak nějak nelíbí ofiny, a už vůbec ne, když jsou nahoněný až skoro ze zad nebo odkud, a ještě uměle nafoukaný do objemu. To bude takhle vypadat do prvního nasazení čepice, pak bude po srandě.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NELLAS: Keď má niekto vlnité vlasy, tak to môže podporiť vlnu a vyzerať dobre aj bez údržby. S rovnými vlasmi ak niekto nechce kulmovať denne to bude vyzerať takto.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NELLAS: tak si myslim, to bude pul na pul,
    ono to ty vlasy zvedne, navic jsou prostrihany, ale casem asi lehnou stejne;

    Ale mela jsem na hlave presne toto asi pred ctyrmi lety, ofinu, dlouhe vlasy po stranach a vlasy vzadu na kratsi do toho.
    To se mi povedlo jednou udelat na hlave vzadu celkem brutalni nerozcesatelny dred, ze uz se s tim nedalo nic delat
    (mam takovy hodne jemny vlasy, a kdyz se to zacucha, tak dredy rozcesavam z dlouhych i po umyti treba nebo po spani),
    tak jsem to v zoufalosti ostrihala vzadu na tech asi deset cm a mela jsem presne tenhle vysledek a vsichni si mysleli,
    ze je to schvalne a popravde mi to hodne chvalili jeste asi pul roku az rok, nez mi to dorostlo :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Tak ty posledni se zubatou ofinou urcite ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    imo to sedlo všem, u některých to pomohlo výrazně :)
    CADDY
    CADDY --- ---
    NELLAS: to je věc druhá a nedovedu posoudit :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CADDY: Ještě by to chtělo porovnání v běžném provozu, ne jak to vypadá pět minut po zastřižení a profi vyfoukani...
    CADDY
    CADDY --- ---
    GRANTORINO: tohlle je super, vypadaji moc dobre...narozdil od takovych tech fakt ofin naprosto narovno zastrizenych na hladkych vyzehlenych vlasech :)
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    GRANTORINO: naprosto super!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    OMNIHASH: Ofina se střihá z přední části vlasů, tohle ve většině vypadá, že je to sčesaný až z půlky hlavy (hlavně u třetí fotky), tak možná proto to dostalo jinej název.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    GRANTORINO: Nejsem kadeřník, ale měl jsem zato, že ofina bývá zarovnaná (tady spíš není) a mullet je vzadu, což tady taky není.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OMNIHASH: no mikado, bob, je o tom cela diskuze v modnim pekle :) rozdil prej ma byt v tom, ze k ofine je pridanej mullet, takze kombo
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GRANTORINO: za našich mladejch let se tomuhle šůletu řikalo ofina!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Aktuálně trendy účes "shullet"...
    Po debate v Modnim pekle.. Jsem koukala, mne to docela zaujalo, názor na to jeden nemám, u někoho se mi změna líbí, nekdo ne... Dávám ty zajímavé before after, co mne zaujalo :)









    TABBY
    TABBY --- ---




    Královec / Königshan č. p. 75 (okres Trutnov). Zdroj
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    BERRY: So doge. Much old. Wow.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SpaceX Starship SN15 - 06.05.2021 - první hladké přistání
    před


    během (kvůli mrakům z přechozího letu, ale v naprosto shodné pozici a orientaci )


    po 6 minutách a letu 10km letu nahoru + 10 km dolů
    BERRY
    BERRY --- ---
    this is kabosu, she's 15 years old and was the original face of the doge meme in 2013

    ALTOR
    ALTOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: vsichni herci v terminatorovi 2 byli hrani t-1000. Nocni mura odboraru se zhmotnila a stroje vzali lidem praci :(
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    SALVATOR: to není pěstounka, ale T-1000.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam