• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Já tam čuju osobní zkušenost zhrzeně vztaženou na celej svět, dělá to tak spousta lidí.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TANGERINE: Většina dnešních moderních žen netouží po ničem jiným, než být matkou samoživitelkou. Tos nevěděla?
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    ATELIER: Wtf :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ATELIER: Ty seš ale dement. Myšleno všeobecně.
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    ILLUZE: Ano já si to tak ještě pamatuju... :-) Může to vlastně být od 1946-1995 třeba...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    JASMINOVA:
    az na to ze to je stary aspon 10 let :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ATELIER: me by to zajimalo kvuli tem liscinym ocim, ktere jsou tak jine, nez maminky. Chtel bych videt z ceho vzniknul tak krasny mix :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    Dneska mne v jednom rozhovoru zaujala paní, jíž jsem tipovala pěstěných 50 let, než tedy přišla zmínka o 41. výročí svatby ;) Takže zde Cindy McCain, 1981 a 2021.

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Hafþór Júlíus Björnsson s otcem a dědou

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GECKO: já jen nechtěl hned vinit stavebníka, koukám na to na monitoru, podle [HWLLFFRDD @ PŘED A PO ] to vypadá na výkop pod úroveň kamennýho základu. základ navíc není v zámrzný hloubce, imho je skoro v úrovni terénu.
    nechci se v tom babrat, zajímala by mě především dohra. jestli jeli podle SP tak by z toho měli být venku
    GECKO
    GECKO --- ---
    PALEONTOLOG: No, já bych spíš tipnul, že C je správně a měli povolení a dokumentaci pro SP, kde se provedení základový spáry do detailu neřešilo a dopadlo to blbě. Tohle měl včas zarazit stavbyvedoucí nebo dozor, pokud se ale někdo takový na stavbě nacházel. Vzhledem k tomu, že prvotní odkaz je na nějaký FB nebo twitter nebo co a je tam něco jako stavbasvepomoci tak bych řekl, že majitel bez technického vzdělání a soudnosti měl na stavbě makáče bůh ví odkud bez mozku a nikoho nenapadlo, že to podkopat možná není nejlepší nápad.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANTONIN: ta zed, jak je robustni, tak je spatna
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GECKO: bud na tenhle postup stavebko meli nebo nemeli, obnazeni zakladu na stejnou uroven je normalni
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Mně třeba jeden bratránek, když mu bylo asi 6, říkal, jak se těší, až mu bude jako mně (asi 11), že budeme stejně starý.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    PATISLAV: Jestli správně chápu tvůj dotaz, tak mámě je na fotce 21 a mně je teď 26. Ale jinak je věkový rozdíl mezi mnou a mámou stále stejný :D
    GECKO
    GECKO --- ---
    JASMINOVA:
    PALEONTOLOG: Tady https://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/krelov-sesunuta-zed-20210515.html je víc fotek z toho zásahu hasičů. Vypadá to, že jde o proluku po zbouraným domě (na druhý straně je zeď sousedního domu zakrytá plachtou) a výkop pro základy nového domu. Podle fotek ta zhroucená štítová zeď základy spíš nemá než má, na jednom místě je vidět, že pod těma cihlama pod úrvní terénu je pár placatých šutrů a mezi nima hlína. Udělat podle toho štítu v celý dýlce hlubokou rejhu mohl jen nemyslící magor. Teď budou stavět barák i sousedovi.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BLULAJTA: Jestli je to ta, co myslím (ale plést se můžu), tak ten stav “po druhé světové) byl stejný i v raných devadesátkách.
    Díky, zkusím si to dohledat.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PALEONTOLOG: no vypadá to ze to mělo základy jak naka stodola...zajímavý. Protože za normálních podmínek by tam byl poradnej základ. Tohle vypadá ze to někdo posral už při stavbě...ale stejně se měl dělat nakej průzkum, to vypadá ze šli na jistotu 8D
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    V noře někdo vytáhl Honey Boo Boo...


    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    Rok... A dva :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam