• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    “(Left) The artist Eugen Stepanovich Kobytev the day he went to the front in 1941. (Right) In 1945 when he returned”.

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    NANTHEI: o víkendu už to bude dávno překonaný;)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    SA_KRA_: hele já se na to o víkendu ráda podívám. bez toho nemá smysl, abych spekulovala, když nevím, co a jak tam říkají, k jaký době se to má vztahovat, o jakým "nárůstu hodnoty" mluvíme atd. :) každopádně díky za link.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    NANTHEI: tak Cina mi mozna utkvela v hlave omylem, pardon, uz je to nejakej ten patek co jsem to Explained videla
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    J4C0B1M: no, ano... a jak De Beers souvisí s Čínou? ;) na to jsem reagovala. kromě toho ne všechno v tom videu je zrovna přesný, překvapivě.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    NANTHEI: asi klidne pro vsechny: https://www.theatlantic.com/international/archive/2015/02/how-an-ad-campaign-invented-the-diamond-engagement-ring/385376/
    - ale nejsem odbornik na diamanty, jen mi to prislo zajimave .)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    SA_KRA_: nooo tak na to se podívám, taky mě zajímá, k jakýmu období se to má vztahovat, protože se mi to zdá trochu jako pitomost :))
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    NANTHEI: k diamantum a umele vyvolane poptavce je koc hezkej dil Explained na Netflixu. Plot twist: diamant zacal mit poradnou hodnotu az se zacal prezentovat jako idealni zasnubni sutr do snubaku, to z nej jdelalo hvezdu. A zacalo to v Cine :)
    APPU
    APPU --- ---
    Tornádo ani květinou neuhodíš
    SITH
    SITH --- ---

    CIERNA_KRVINKA
    CIERNA_KRVINKA --- ---
    AIJA: Pôvodne som to chcela dávať na vlasec, ale očko cez ulitu nedržalo akoby som si predstavovala. Tak som použila biely špagát. Mám aj rybárske lanko, ktoré vyzerá a správa sa ako špagát (je veľmi pevné), ale je v striebornej farbe, čo sa mi nehodilo :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    CIERNA_KRVINKA:
    To máš na vlasci? To musí být o nervy to rozcuckávat:-)
    Ale asi jo, mám program pro děti.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    CIERNA_KRVINKA: Je to krásnej počin, ale taky ho máme na chatě a stačí, když zafouká a máš zbytek dne co rozmotávat :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SITH: jo taky jsem si rikala vcera co se to ksakru deje??? :/
    SITH
    SITH --- ---
    Aby toho nebylo málo, v Miami se zřítila 12 patrová budova, pohřešuje se 99 osob

    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    A jedna fotka

    JONY
    JONY --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam