• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    SITH: Ja nechlastala prvni ligu nikdy. Takze jste vedle Shelocku.
    SITH
    SITH --- ---
    Takže z hezkého příběhu o tom, kde za hubnutím stojí netoxický vztah a lepší chlap, nakonec vyšel normální příběh o tom, že stačilo přestat chlastat první ligu :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    IOM_NUKSO: Nejak tak samo. :) + prestala jsem pit alkohol.

    Jinak ten vztah nas obou byl toxicky, zkratka, jsme si nerozumeli, ale jako kamaradum nam to jde daleko lepe. :)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    S_O_U_L_MAN: vim, ze to pise, ale prave me zajima, jestli se tohle stane jen vymenou partnera nebo tou vymenou partnera se zmenil i zivotni styl.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    CYBORCA: zmenila jsi stravu nebo to tak samo od sebe?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Kraje-a-jejich-hranice-7

    Kraje-a-jejich-hranice-6
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: Taková smradlavá ezohipízačka, který vadilo, že ju oblizuje moje pejska.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TUILE: ja jsem puvodne odkazoval na Smuclera... ale to nevadi pane kolego.
    TUILE
    TUILE --- ---
    VYHULENY_UFO: tak zrovna zubařská estetická chirurgie je asi nejstarší ze všech plastik. Aneb rovnátka už se nosily i za komančů.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MATEEJ: ty zensky je 96 a vypada tak na 70 - 80
    V3S
    V3S --- ---
    IOM_NUKSO: ty zensky je 96 a vypada tak na 70 - 80, ale klidne si to bez hodit rovnou, ty uz evidentne obluda ses, jen uvnitr, ale neboj, to vyleze ;)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    STEMBUS: Dyz vona furt neprichazela, tak jsem se toho raje pneu zbavila. :))
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CYBORCA: zase nalevo si byla líp připravená na válku a měla lepší triko žejo :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    MATEEJ: Ano, leva pred, prava po ---zbytek viz posta. :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    CYBORCA: Jenom pro jistotu, vlevo před a vpravo po?

    A taky by mě zajímal tvůj pohled na souvislost mezi vzhledem osoby a kvalitou vztahu, jestli to není příliš citlivé nebo nediskrétní.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CYBORCA: vpravo nejaka hubena, to jsi jela nejaky toxi, ze?
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Ja si tady odlozim neco vlastniho.
    V toxickem vztahu / v pro me idealnim vztahu - rozdil 3 roky

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: uz dve hodiny lezim ve vane a nejaj nemam kapacitu a chut tento fenomen intelektualne podchytit v cele siri, s dribnohledem na vsechny sociologicke aspekty, zamyslet se nad pricinami a moznymi dusledky, takze proste naserte si kundy a my pandero a laloky pani partyzanky nechte bejt :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: to asi ne, ale kult mladi a krasy je dost nafouknutej s prichodem internetu. dneska si uz i zubari otevirali kliniky esteticky chirurgie.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: ze mlady krivi hubu nad staryma asi nebude vysada tohoto milenia, cece
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam