• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AMANT: no to ja taky, ale na midgeta a jeho poskoka jsem si cas udelala :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    FRENNET: nemel cas, pronasledoval sneky!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BURKHAR: ty jsi nesledoval Meduzu?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OUKE: Co to je za retarda? Můžete k těm neznámým hovnům dávat sakra jména?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    OUKE: Přesná Family Guy brada.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---








    Bourání slavného šumavského hotelu RIXI šokovalo veřejnost, demolici nebylo možné nijak zabránit | Zprávy | Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí
    https://plzenska.drbna.cz/zpravy/6350-bourani-slavneho-sumavskeho-hotelu-rixi-sokovalo-verejnost-demolici-nebylo-mozne-nijak-zabranit.html
    NJAL
    NJAL --- ---
    HOMOLOVKA: Ruce. Ma je porad stejne.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a na cem ze to tahle mařka bez vkusu tak strasne zamakala? MLM? nebo ze si zalozila kadernictvi a ma pet zamestnankyn?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    HOMOLOVKA: jak někdo zmínil, bude tam hodně velký vliv hrát úhel focení a filtry.
    Tady mi přijde, že to je furt stejná teta.
    OUKE
    OUKE --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SITH: Coze? Vraci se "Pink Pussies 42" a "ATM"?! Cool!
    SITH
    SITH --- ---
    Clerks 2 / Clerks 3

    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    CORNELA: ty tečky těsně pod očima, to je taky tetování? Napadlo mě, že jsou to mateřská znaménka, ale dřív je tam neměla (jasně, mohly být zamaskované makeupem, ale zase nevěřím, že by nešly vidět vůbec nikdy...)
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Ta za to taky slušně zatáhla :D

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MART1NKA: to množství bílejch hadříků na všech fotkách ve mě vzbuzuje vzpomínkyna párnosmrad na každý sensation white party.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    ALTOR: Vymakala se z nuly a vymakala se hodně. Za to má určitě můj obdiv stejně jako za to, kolik energie věnuje různý pomoci, například zvířecím útulkům...
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    HOMOLOVKA: Proc ne.. ty si s ni chodila na stredni tak ji znas asi dobre, ale je to hezky priklad toho, ze kdyz nekdo chce byt hvezdickou tak se tak nejakou tou snahou muze stat (v tomto pripade asi snaha je nejaka ta operace a hodne casu v posilovne).
    MART1NKA: Diky
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Vím, že některý hadry prej kamarádka potkávala klasika v Sapě, ono i dle těch velikostí bych to tak tipla... Ale začaly to kupovat pseudocelebrity, byznys se jí slušně rozjel a teď už snad i sama něco šije. Stejně jako její manžel, same story vlastně...
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ALTOR: Predpokladám, že toto bude jej instagram podľa mena: https://instagram.com/erika.eliasova?utm_medium=copy_link
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam