• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KOLOCH
    KOLOCH --- ---
    Michael Myers

    BERRY
    BERRY --- ---
    Pětadvacetiletý Dallas Wiens utrpěl při zásahu elektrickým proudem vážný úraz, kvůli kterému doslova ztratil tvář. Lékaři v bostonské nemocnici provedli pod vedením českého chirurga Bohdana Pomahače úplnou tramsplantaci obličeje. Zákrok třicetičlenného týmu trval patnáct hodin.

    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    ROBB: .. krasavec! .) .. ten můj má za sebou 9 let každodenní aktivní práce.. a doufám že ještě pár let před sebou. Pojmu stařičký použito spíše z úhlu pohledu zrychlujícího se kolotoče výměny všeho za nové / výkonnější.. i když starší kousky stále mohou odvádět slušnou práci.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    SALVATOR: aha.. to jsem prehlidnul, cekal jsem nakej zazracnej sprej z drogeri :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    STEVIE: Koupil novou?
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    SWITCHMAN: jak?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    V3S: prostě rudá děvka...

    V3S
    V3S --- ---
    JASMINOVA: naopak, toho bych na nej poslal ;)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    V3S: to poslední spíš pan au.

    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    od zrdcadlového lesku zpět k matu na mém stařičkém thinkpadu
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    David Crosby - 1969/2021

    KOLOCH
    KOLOCH --- ---
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    V3S: zapla, viděla a nevěřila vlastním očím
    V3S
    V3S --- ---
    Pan Tau

    Pan Tau a první dobrodružství (1966)



    Pan Tau a cesta kolem světa (1972)

    (z komentaru na csfd: "Je to jedna s posledních hereckých příležitostí pro Jana Wericha a ten je zde naprosto báječný, ostatně jako ve všem... Paradoxem je, že on sám si téhle role nevážil a mluvil o "západoněmecké televizní srajdě", nebo tak nějak. Alespoň v dopisech Voskovcovi. Na plátně ale vypadá, že si to celé dost užívá, jak v roli milionáře, tak v roli tuláka. Taky jsem slyšl historiku o tom, jak filmaři na Hluboké na závěr uspořádali oheň, opékali buřty, zpívali písničky W+V a všichni na to pak jako na čin téměř disidentský vzpomínali dlouhá léta...")



    Poplach v oblacích (1979)



    Od zítřka nečaruji (1979)



    Pan Tau (1988/1989)





    Otto Šimánek ✞ 1992

    a tohle trochu bolelo ....

    Pan Tau (2020)





    a to budte radi, ze jsem nenasel obrazek, jak mu sviti krempa klobouku modrym neonem, nebo jak retardovanej dej mel dil o popelce ... instantni lobotomie ...

    mate odvahu? ;) https://www.ceskatelevize.cz/porady/12711908451-pan-tau/
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Heh, malý borec z Road to Perdition je nový (seriálový) Superman, fuck I'm old :p
    Tyler Hoechlin


    VOZKA
    VOZKA --- ---
    A perspektiva taky neexistuje.
    DIVER
    DIVER --- ---
    VXP: přesně! měl jí třikrát zmenšit. ne každýmu je hned jasný, že pětipatrovej barák asi nemá 100 metrů.
    VXP
    VXP --- ---
    TABBY: krása jásá... ta budova předtím měla 23 m, vysílač teď má téměř 100 m, takže tohle před a po dělal fakt nějakej "umělec"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam