• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    1KA
    1KA --- ---
    MORIARTY: mas to hezky, ale to, ze jsi mě ve městě nepozdravil, mě teda nasralo ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    Jeden z posledních bombardérů SU-34 v první linii (číslo paluby „24 červená“) postavených pro ruské letectvo na základě nařízení obrany státu z roku 2018 v Novosibirském leteckém závodě pojmenovaném po B. P. Čkalová (pobočka PAO „Sukhoy Company“) a člen 2. strážního bombového leteckého pluku 21. smíšené letecké divize 14. smolenské rudopraporové armády vzdušných sil a protivzdušné obrany Ústředního vojenského obvodu.

    PLOSTENKA
    PLOSTENKA --- ---
    MORIARTY: PRED: Bez premysleni tuknout do vypinace a neresit. PO: Nejdriv trochu jogy aby te cidlo registrovalo, a pak ti v kriticky okamzik samo zhasne. Uzasny pokrok.
    KEL
    KEL --- ---
    Mohl by přiject Kryštof Harant a odvézt tu osobu s názorem do Bezdružic?
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    NEI: Ale prdlajs, prostě jsi plácla píčovinu a pak se to snažila trolením nějak zachránit. Proto jsem neodpovídal, nechtěl jsem ti v tom trapnu dělat kompars. :-)
    Ale jinak jo, je tam odsavač a LED pásky s čidly pohybu, jsme přece v 21 století.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    člověk má radost, jak hezky prokoukla ta stříbrná slánka, ale na fotce to nevynikne ani z půlky.
    ale stejně! spíš jako doporučení - na základní čištění & leštění stříbra, který není úplně zadělaný, je super vata Auron :)

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CHEESS: ale to pochopi jen ten, kdo ma deti!
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Můžeš mít klidně jinej názor. Ale pokud je úplně debilni, tak se nesmíš divit, že se ti lidi veřejně vysmějou. Hezký den
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NEI: to je ta odvracena tvar nyxu
    a vem si kolik lidi by se treba vubec nepoznalo, nebejt nyxu
    mam ti zacit vyjmenovavat dalsi plusy nyxu? 😎
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    STEMBUS: dobrej pokus, ale asi sis nevsiml te aristokraticke koncovky - ónie, ta se sem neprisla pokusit upoutat pozornost nekoho, jako ses ty:P
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MORIARTY: Nechápu, že ses do té rekonstrukce pustil, aniž by ses předem na nyxu zeptal, jaký na to má kdo názor. A když už si takovou zásadní chybu udělal, tak žes udělal i tu druhou a sice, žes to postnul sem.

    Teď se dozvíš, jak se ti tam bude blbě vařit a jak špatně a nesystematicky se ti do toho bude ukládat nádobí...

    Příště se radši zeptej, od toho jsme tady :-D
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NEI: Digestoř i osvětlení můžeš dnes mít vestavěné. Světlo ti řeší led pásek v profilu po celé délce, digestoř třeba taková.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    FEFERONIE: Ja spis jen doufam ze se ten vocas zapomnel prepnout do svyho profilu, coz udělal az ted :))
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    NEI: ne, to byste se už postříleli
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    A to jsem vam jeste neukazal tu rekonstrukci detskeho pokoje :-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FEFERONIE: hm, a ty si kdo?:D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Vy uz spolu zase spite? NEI je protivna jak harant a amant klesti cestu, jak cernej rytir tvle.. jdete ven se psem radsi
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    TRISSIE: pure gold!!!!! to si vyrezej lupenkovou pilkou a poves do predsine!!!:)))

    "nejsi schopná pochopit, že jiní lidé fungují v jiných situacích"
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    TRISSIE: tys nikdy nepromarnila prilezitost se na nyxu vyprsit jako stara zaslouzila kvocna co? strc uz si tensvuj preziravej pristup tam, odkud chrlis ty svy poklady. je to snad uvozeny tim, ze je ta rekonstrukce delana kvuli detem? me se teda poradi tech pracovnich vubec nelibi a s detma sem varil ikskrat, tak mi k tomu taky honem neco povez, je malo situaci ze kterejch se neda vytriskat postoj " zivotem oslehana matka shovivave radi lidem bez zivotniho cile".

    zase hned do toho zatahnout haranty, at jsme na tvym hristi zejo, no a tam uz rozjedes ty sebeoslavny onanie, jak jsi shovivava, nadveci, a vsechny ty ostatni perfektni vlastnosti, ktery tak rada davas mimodek najevo.

    hlavne hned ty haranty aby se mohlo kvocnovat. uz je to tak trapny.
    ty tu nejsi nici matka, komunikuj tu laskave odlisne, nez doma se svejma smradama.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    STARDAY: zvlášť když vypínač od světel vidět je, že.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam