• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VON_GILOTINE: vzhledem k tomu, jakou paní Olivová přitahuje pozornost, jsem viděla jejích performancí - v záznamu, ne naživo, více. Ano, nemám na to vzdělání. Ne, krom začátků s kojící guerillou, v tom nedokážu vidět nic sdělujícího, přidaného, překvapivého, pobuřujícího. Nevidím nic ani tady DELIRIUM: po 20 vteřinách je to jen děsná nuda.

    Má ten titul, máš pravdu, že jí asi nevybrali jen tak, ale po několikáté už v tom nedokážu vidět nic jiného, než tlustá žena se svléká a šokuje tím toho, kdo to nečekal, což už nejsem. Sděluje to komplikovaně? Hledám v umění něco, co tam není? Chci od umění moc? Nebo jsem tak moc zvyklá na nahé nehezké lidi, že mě nepřekvapí?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Pani prednasi a uci performance v atelieru novych medii. Je tam naprosto spravne, chytra je dost a erudovana v oboru taky. Na ta mista jsou vyberova rizeni a odborna kolegia ktera t9 musi schvqlit. Stejne jako mit nakou reputaci stran daneho oboru.

    Jo mozna to vypada divne kdyz to vyyrhnes z kontextu ale pokud se nekdo z vas snazil nekdy naky performance a novy art media sledovat tak vi ze to neni nic pro slaby zaludky ani stydlivce minimalne dvacet let.

    A nezapomenme sou zde lidi co chteji zbourat vse brutalistni atd. Ci ze zeny maji nosit jen dlouhe vlasy a nemit tetovani a piercing. A vzdycky se vyroji jakmile se nekde pretrasa umeni
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MAR_TINA: no a nebo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Musím se přiznat, že z tohohle mě začala bolet prsa.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Taky moc krásná performance.
    Panáčik - Teplo
    https://youtu.be/6tge2hVW6mQ
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KID_MCHUTT: takto viditelný, tedy penis viditelný z dálky jako její .... prsa.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Už tu chybí jen další díl diskuse o modrém čtyřúhelníku.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MAR_TINA: pokud by byl takhle rostlej, možná i jo :D
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    VERCA_ZABA: stačí do googlu napsat Kateřina Olivová a obrázky které uvidíš jsou na vlastní nebezpečí :-)

    OMNIHASH: pokud se nechali pomazat ....tak je to dobrý humus :-O

    VOZKA: super historka :-) ještě že to tu bude zachované pro příští generace.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    OMNIHASH: to mě taky napadlo, jeslti by to prošlo muži.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    VERCA_ZABA: ano

    SALVATOR: na diskuzi o tom, co je to umění, sem měl naposled morál před 20 rokama, když sem balík holky z umprumky. Jediný, co o tomhle vím je, že js to jednou nepřipravenej viděl na živo, a bylo to hnusný, trapný a obtěžující, a to je taky tak 10-15 let a slečna vypadala o poznání foremnějš než dneska. Bejt to chlap, tak ho imho fakt za pár minut zabásnou jako úchyla v parku.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GANDHI: ne. Ale nezájem ho pohřbí ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MAR_TINA: tak lidi taky reagujou na kdejakou picovinu:p (hadam, ze tenhle znak z toho umeni nedela:p)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Hele, umění to bude, dokud budete reagovat :)))
    SADY
    SADY --- ---
    SALVATOR: samej teoretik umeni tady, co bys cekal :)))
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    LUSINDA: a tohle je TA kojící guerilla? co byla vidět všude, když byla aféra s tou kojící matkou v bance?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NOIK: Takže Kača dělá umění, protože minimálně umí lidem rozvášnit pumpičku.
    NOIK
    NOIK --- ---
    umění je přeci od slova umět, to je snad jasný ne
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    OMNIHASH: Ale já netrolim :). Jako nenech se zmást, já ji a její tvorbu taky nemám rád, ale snaha nějak definovat umění, abych moh říct, že Kača Olivová (nebo kdokoliv jinej) tu definici nesplňuje, je jednak nutně marná a jednak nutně subjektivní. Jestli v umění nejde o elementární estetiku? No možná. Ale jestli jo, měla by to bejt jenom estetika vzbuzující jen libé pocity? Pokud ano, tak proč? Proč by umění nemělo ohrozit mravní výchovu mládeže? A pokud opravdu nemělo, kdo bude arbitrem, kterej řekne, co eště ohrožuje a co už ne? Jak zajistit, aby jeho rozhodnutí opět nebylo individuální? Tolik otázek, tak málo odpovědí :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SALVATOR: já vím, že jenom trollíš, ale zrovna tohle by mělo bejt trestný úplně všude!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam